Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Return of Monte Cristo gra
3.5789473684211
19

The Return of Monte Cristo

Bohatera romantycznego Edmond Dante jest na dążeniu do odkrycia mordercy Mercedes "i pociągnięcia ich do odpowiedzialności, w Return of Monte Cristo, piękna gra Hidden Object! Przeglądaj wspaniałe sceny jak zszyć cenne wskazówki i rozwiązać sprawę zabójstwa Dante's ukochanej. Podróż do Paryża, a zastanawianie się kłopotliwy zagadki i doświadcza wciągającą fabułę, w tym kontynuacja klasycznej opowieści Aleksandra Dumasa.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry The Return of Monte Cristo. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE RETURN OF MONTE CRISTO

THE RETURN OF MONTE CRISTO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Z przyjemnością przedstawiamy ukazanie się nowej gry firmy Big Fish Games – “The Return of Monte Cristo.” Jak prawdopodobnie się domyślacie, ta gra ukrytych przedmiotów powstała w oparciu o klasyczną powieść Aleksandra Dumas o tym samym tytule i podobnej fabule. .. Read more

Na początku Edmond Dantes potrzebuje Twojej pomocy w odnalezieniu zabójcy swojej ukochanej i wymierzeniu sprawiedliwości. Na swojej drodze gracz natknie się na typowe dla tego gatunku zadanie, takie jak oszukiwanie różnych przedmiotów i rozwiązywanie łamigłówek. Musisz znaleźć wiele obiektów, które są wtopione w otoczenie. Przedmioty zazwyczaj pasują do miejsca, w którym się znajdują, ale pamiętaj, że ich rozmiary nie są proporcjonalne i przeważnie mniejsze przedmioty będą niespodziewanie wielkie, i odwrotnie. Większość mini gier nie wyróżnia się niczym szczególnym, a gra oferuje możliwość ich pominięcia - na wypadek, gdybyś nie mógł sobie z czymś poradzić.

Niestety ciemna kolorystyka gry sprawia, że niektóre przedmioty są bardzo trudno-dostrzegalne. Dlatego też odnawialne podpowiedzi są bardzo przydatne - tak samo z resztą jak możliwość zobaczenia zarysu przedmiotu, jeśli klikniesz na nim na swojej liście. 

Miłośników upiornej atmosfery ucieszy częstotliwość z jaką w grze pojawiają się kości i pająki. Co więcej, muzyka w tle jest spokojna, ale pomaga tworzyć atmosferę grozy w każdej kolejnej scenie dzięki skrzypnięciom, dziwnym pomrukom i innym efektom dźwiękowym. Gracze w każdym wieku docenią poziom trudności, piękną grafikę i ciekawą fabułę tej gry. Miłej zabawy!