Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Tajemnica Mary Celeste gra
3.2916666666667
24

Tajemnica Mary Celeste

Pełna wyzwań gra przygodowa "Tajemnica Mary Celeste" to niezwykła szansa rozwiązania jednej z największych morskich tajemnic wszechczasów. Statek ten został odkryty po środku Atlantyku bez żadnego członka załogi na pokładzie. Istnieje wiele teorii, od trąby wodnej po inwazję kosmitów, ale tylko Ty możesz odkryć prawdę, kryjącą się za tą tajemnicą. Zagraj w grę ukrytych przedmiotów "Tajemnica Mary Celeste" jako członek załogi statku i odkryj wszystkie jego sekrety!

TAJEMNICA MARY CELESTE ZRZUTY EKRANU

TAJEMNICA MARY CELESTE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The Mystery of the Mary Celeste” to gra ukrytych przedmiotów stworzona przez firmę Media Art. Wcielając się w postać Mary Morehouse, musisz odkryć wszystkie sekrety feralnego statku, znalezionego po środku Atlantyku bez załogi na pokładzie. Pomimo swojego strachy przed żeglugą, Mary postanawia odbyć podróż nowoczesnej kopii Mary Celeste w nadziei na trafienie na odpowiedni trop... Read more

Po opuszczeniu portu na pokładzie zaczynają dziać się dziwne rzeczy, z którymi Mary musi sobie poradzić. Będzie ona musiała szukać ukrytych przedmiotów, grać w rozmaite mini gry i za wszelką cenę starać się uniknąć śmierci. Nic nie szkodzi, że te zadania nie mają nic wspólnego z fabułą gry.

Nie masz się co martwić, że utkniesz na jakimkolwiek etapie, gdyż gar oferuje nieograniczony system podpowiedzi i nie przewiduje żadnych kar za błędne kliknięcia. Lista przedmiotów, które musisz odszukać ma formę obrazków, w związku z czym w grę może grać nawet Twoje dziecko - ale nie oddalaj się wtedy zbytnio, gdyż atmosfera gry potrafi być nieco upiorna.

Od samego początku wydawało nam się, że szukanie rozwiązania tajemnicy na pokładzie nowego statku to raczej głupi pomysł. Niestety mieliśmy rację. Po zakończeniu gry historia Mary Celeste wydawała się jeszcze bardziej zagmatwana niż na początku. Jednak jeśli uwielbiacie poszukiwanie ukrytych przedmiotów i nie obchodzi was licząca 150 lat tajemnica, “The Mystery of Mary Celeste” to gra w sam raz dla Was!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 7.1

Hard Drive: 124 MB