Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Lost City: Chapter One gra
4
20

The Lost City: Chapter One

Przywódca grupy przestępczej porwał ojca Timothiego. Twoim zadaniem jest odszukać jego i słynny magazyn starożytnych artefaktów. Zagraj w nasza najnowszą grę z gatunku ukryte obiekty pt.The Lost City: Chapter One i daj upust swoim umiejętnością Postaraj się znaleźć mężczyznę i wszystkie odpowiedzi. The Lost City: Chapter One możesz pobrać kompletnie za darmo! Zrób to zatem jak najszybciej i zanurz się w świecie tajemnic!

THE LOST CITY: CHAPTER ONE ZRZUTY EKRANU

THE LOST CITY: CHAPTER ONE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Kolejna gra od Big Fish Games zatytułowana The Lost City: Chapter One może sprawić ogromny zawód doświadczonym graczom. Być może jest to przypadek, ze pierwszy naleśnik nigdy się nie udaje podobnie jak pierwszy epizod serii. Jednakże, niektórzy mogą nie zechcieć spróbować drugiego... Read more

Od samego początku nie mamy żadnych wskazówek co robić i co się dzieje. Przykładowo, w pierwszej scenie z ukrytymi obiektami w której się znajdziemy, nie ma wyszczególnionych przedmiotów, które musimy znaleźć. Podobnie jest z pierwszą łamigłówką, w której nie mamy pojęcia co zrobić z kluczami, które znaleźliśmy. Sytuacja ta czyni z The Lost City: Chapter One wyzywającą grę, jednak w sensie negatywnym lub nawet pozbawionym sensu. Jeśli nie zrobi się wszystkiego w określony sposób (podczas, gdy nie masz pojęcia jaki to sposób), nie jesteśmy w stanie posuwać się dalej. Można spędzić mnóstwo czasu na poszukiwania, zdawać by się mogło, właściwych przedmiotów, jednak w trakcie okazuje się , że to nie ten przedmiot i mini-grę trzeba zaczynać od początku. Co więcej, nie istnieją logiczne przejścia z jednej lokacji w drugą. Fabuła prezentowana jest w trakcie gry, jednak wypaczona grywalność odwraca uwagę od sedna opowieści czyniąc ją marną i niespójną.

Jaki jest zatem dizajn The Lost City: Chapter One? Niewiele lepszy jakościowo niż sama gra. Szata graficzna jest prymitywna, zbyt mroczna i czasami rozmyta. Udźwiękowienie jest niskiej jakości co daje grze marne szanse na bycie atrakcyjną.

Problem z The Lost City: Chapter One leży po stronie developera, nie graczy. Producenci powinni zaoferować różność stylów i bardziej szczegółowe instrukcje w trakcie gry. Jako wynik słabego nakłady pracy przy tworzeniu gry, projekt ten jest skazany na porażkę.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.4 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 179 MB