Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Curse of the Ring gra
4.0833333333333
24

The Curse of the Ring

Wbierz się na wyspy Barbados w poszukiwaniu sześciu dawno skradzionych skarbów w nowej, fantastycznej grze przygodowej z ukrytymi przedmiotami pt. "The Curse of the Ring"! Odkrywaj liczne, przepiękne scenerie, rozwiązuj całą masę skomplikowanych zagadek i odnajduj różnorodne ukryte przedmioty w celu odnalezienia sześciu bezcennych skarbów. Pobierz już teraz "The Curse of the Ring" całkowicie za darmo i przeżyj naprawdę fantastyczny czas! Miłej zabawy!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry The Curse of the Ring. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

THE CURSE OF THE RING ZRZUTY EKRANU

THE CURSE OF THE RING RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The Curse of the Ring” stanowi wspaniałą grę z ukrytymi przedmiotami, która jest wręcz idealna na rozpoczęcie Nowego Roku. Oczekuje tutaj na Ciebie bardzo ambitna piracka opowieść o klątwie, biednej dziewczynie, nikczemnym piracie oraz oczywiście bezcennym skarbie. Czy brzmi to dla Ciebie wystarczająco interesująco? Zdecydowanie tak!.. Read more

Za zupełnie zwyczajnym tytułem tej produkcji ukrywa się całkowicie wciągający scenariusz, który w odróżnieniu od większości dzisiejszych gier, jest w stanie utrzymać Cię w napięciu aż do samego końca. Mimo tego, wydanie to przypomina nam z lekka serie Samanthy Swift, w których główne zadanie polegało na poszukiwaniu różnego rodzaju artefaktów. W opisywanej przez nas dzisiaj grze dane Ci będzie się wypróbować w różnorodnych rolach, zaczynając od beztroskiego nurka, a na nieustraszonym poszukiwaczu przygód kończąc.

“The Curse of the Ring” polega głównie na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów i rozwiązywaniu różnorodnych zagadek, na które napotkasz się podczas całej rozgrywki. Jedyną rzeczą, jakiej możemy się tutaj doczepić jest wielkość poszukiwanych przedmiotów na większości ze scenerii. Szczerze powiedziawszy, nie ma nic ekscytującego we wlepianiu się w nosem w ekran w celu wypatrzenia mikroskopijnych rzeczy. Jak sami dobrze wiemy, jest to specjalna taktyka obierana w celu sprawienia, że cała rozgrywka będzie wydawała się o wiele dłuższa. Jest to dosyć tani trik, ale jak zresztą widać, wciąż się przydaje i odnosi pożądany efekt. Opracowanie graficzne prezentuje się o wiele lepiej, niż można by było na początku podejrzewać. Znajdujące się tutaj scenerie są bardzo dobrze skonstruowane, a niektóre podwodne efekty specjalne zapierają wręcz dech w piersiach. Jeżeli chodzi o tło muzyczne, to jest ono dosyć dobre, chociaż nie pasuje do końca do całej atmosfery panującej w tej grze.

Podsumowywując, “The Curse of the Ring” jest dobrą produkcją, która posiada sporą dawkę wyzwania, jest dosyć zabawna i intrygująca, a przy tym wszystkim wystarczająco trudna aby utrzymać Cię w ciągłym skupieniu i napięciu. Cóż za świetne rozpoczęcie Nowego Roku!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 192 M