Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure gra
5
1

Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure

Gatunek: Arcade & Akcji

Nie ma nic lepszego niż nauka podczas gry! Poznaj Teddy'iego, który pragnie poznawać nowe rzeczy a ty pomożesz mu osiągnąć jego cel! Kierunkiem wyprawy Teddy'iego jest odległa góra, gdzie mieszka jego wujek. Po drodze czeka go wiele przygód! Teddy nie poradzi sobie sam! Przejdź przez liczne mini-gry i rozwiąż wyszukane łamigłówki! Rozwojowa gra arcade&action Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure przykuje uwagę dzieci jak i rodziców!

TEDDY FLOPPY EAR: MOUNTAIN ADVENTURE ZRZUTY EKRANU

TEDDY FLOPPY EAR: MOUNTAIN ADVENTURE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Polskie studio Forever Entertainment S.A. Znane jest firmą produkującą gry na wszystkie najważniejsze platformy. Oprócz innych rzeczy, ekipa odpowiedzialna jest za stworzenie licznych gier poświęconych przygodom Misia Uszatka. Miś Uszatek jest bohaterem, którego zapewne wszyscy znają od studia Se-ma-for. Wszystkich odcinków jest 104. W wielu krajach Miś Uszatek jest wciąż emitowany i kochany przez najmłodszą widownię. Całkiem nowa gra z Misiem Uszatkiem zatytułowana jest Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure. Przyjrzyjmy się grze bardziej szczegółowo... Read more

Fabuła jest prosta. Prawdopodobnie jest to zrobione celowo: dzieci lubią zabawę, ale zbyt długa fabuła byłaby przesadą. Jednakże, Mis Uszatek nie tylko dobrze się bawi, ale także przemierza świat. Cała seria gier ma przynieść dzieciom nie tylko dobrą zabawę, ale też przyjemny aspekt edukacyjny.. Dlatego też gra w szczególności polecana jest dla najmłodszych. Musimy podążać śladem uroczego Misia Uszatka. Razem, będziemy musieli poznawać ciekawe rzeczy o świecie, w którym żyjemy. Nasza przygoda rozpoczyna się gdy Mis przyjeżdża na stację kolejową Dziś przyjechał odwiedzić wujka – malarza, który mieszka w malowniczych górach. Podczas zwiedzania cudownych krajobrazów, nauczymy się podstawowych elementów sztuki takich jak paleta kolorów, kształty i szkice, perspektywa, itd.. Procesowi edukacyjnemu towarzyszy sekcja zabaw zaprezentowana w formie puzzli i mini-gier, które nie są skomplikowane. Przykładowo, niektóre wymagają pokolorowania obrazu odpowiednim kolorem; w innych trzeba łączyć przedmioty i umieszczać je w odpowiedniej kolejności. Zmierzymy się także z dwoma identycznymi obrazkami, gdzie trzeba znaleźć różnice. Jak więc widzicie, te wyzwania nie są niczym trudnym, ale są bardzo ciekawe. Cała gra jest niezwykła dzięki rozmowom z mieszkańcami miejsca, w którym życie wujek misia. Twoi rozmówcy z przyjemnością pomagają ci w zamian za drobne przysługi. W większości, zadania te wymagają szukania określonego przedmiotu lub zrobienie zdjęcia czemuś lub komuś. W każdym razie, konwersacja jest bardzo ważna: bez niej wcześniej czy później znajdziemy się w martwym punkcie. Nawigacja jest prosta dzięki otrzymanym kierunkom. Podpowiedź pokaże akcję, którą trzeba wykonać: chodzenie, rozmowa czy interakcja. Do tego, kursor pokazuje przedmioty, które możemy zbierać. W grze mamy tez wbudowany użyteczny tutorial. Podążaj za instrukcjami i przywyknij do rytmu gry!

Następnie przyjrzymy się aspektom audio-wizualnym. Deweloperzy chcieli zachować ducha oryginalnej bajki, tak więc postanowili stworzyć grafikę kreskówki, co wyszło całkiem dobrze! Prezentacja graficzna jest płynna i piękna. Nasz wzrok przykują przepiękne krajobrazy! Główny, bohater, Miś Uszatek i jego bliźniak z bajki są podobni jak dwa ziarnka grochu. Prawdziwi fani Misia Uszatka z pewnością docenia ten fakt! Jeśli chodzi o aspekty audio: muzyka całkowicie pasuje do całości a podkłady głosowe są doskonale dobrane. Podsumowując, zarówno aspekt audio jak i wideo są perfekcyjne!

Patrząc na całość, możemy stwierdzić, że Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure jest doskonałą grą dla młodych graczy. Fabuła, grywalność i prezentacja wizualna jest doskonale dopasowana dla dzieci. Gra została stworzona by pomóc dziecku odróżnić dobra od zła. Rzadko zdarza się, że tą ważną umiejętność nabywamy dzięki grze.