Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Smaczna planeta: Powrót na chwilę gra
3.6715328467153
548

Smaczna planeta: Powrót na chwilę

W grze Smaczna planeta: Powrót na chwilę wcielisz się w śmieszną rolę pożeracza planet! Twoją postacią jest tutaj duży, szary i obślizgły kleks, który jest w stanie zjeść cały świat! Jesteś zatem niesamowicie głodny i masz zamiar pochłonąć wszystko, co znajduje się na Twojej drodze. Smaczna planeta: Powrót na chwilę jest fantastyczną grą akcji, w której będziesz mógł przejść poprzez kilkanaście poziomów. Rozpocznij w labolatorium skończ na całych miastach! Pobierz już teraz Smaczna planeta: Powrót na chwilę zupełnie za darmo i zjedz całą Ziemię!

SMACZNA PLANETA: POWRÓT NA CHWILĘ ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SMACZNA PLANETA: POWRÓT NA CHWILĘ

SMACZNA PLANETA: POWRÓT NA CHWILĘ RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W grze “Tasty Planet: Back for Seconds”, która została wydana przez Dingo Games przyjdzie Ci wcielenie się w małą, a jednak niesamowicie głodną maź, która weźmie udział w pewnym eksperymencie. Będziesz tutaj musiał zjeść wszystko co jest mniejsze i znajduje się na Twojej drodze. Im więcej pochłoniesz, tym większym się staniesz. Zaczniesz rosnąć i rosnąć, aż w końcu będziesz w stanie połknąć rzeczy, które są nawet sto razy większe od Ciebie w stanie pierwotnym. Czy brzmi to dla CIebie wystarczająco zachęcająco i zabawnie?.. Read more

Nie było by fair, gdybyśmy skupili się tutaj na omawianiu jedynie “Tasty Planet: Back for Seconds” przy przemilczeniu pierwszej gry z tych serii. Dzisiejsza kontynuacja zawiera dokładnie takie samo dwuwymiarowe opracowanie graficzne jak swoja poprzedniczka. W przeciwieństwie jednak do pierwotnej Tasty Planet, ta wersja posiada o wiele bardziej dynamiczną rozgrywkę w połączeniu z całą toną nowych rzeczy, dzięki którym ze spokojnym sumieniem można ją nazwać drugą częścią z tych serii, a nie tylko przeróbką ostatniej. Mimo tego, stopień wyzwania stawiany w tej grze okazuje się znacznie niższy niżby mógłbyś się tego spodziewać. Jedyne zagrożenie stanowią tutaj stworzenia, które są znacznie większe od Ciebie.

Mimo wszystko, “Tasty Planet: Back for Seconds” jest niesamowicie wciągającą produkcją, a to wszystko za sprawą bardzo dobrej rozgrywki. Gra ta posiada bardzo poręczny interfejs, w którym ruchy opierają się zarówno na sterowaniu zarówno myszką jak i klawiszami strzałek. Możesz tutaj odpocząć od tego codziennego skakania i wspinania się na wszystko dookoła; po prostu chodź i jedz. Mimo, że opracowanie graficzne jest jak najbardziej proste i standardowe, nie zakłóca to wcale jakości rozgrywki, ani nie powoduje, że staje się ona przez to w jakikolwiek sposób mniej interesująca. Całe wydanie wydaje się dosyć figlarne i grafika idealnie podtrzymuje to odczucie. Niestety produkcja ta po pewnym czasie zaczyna wydawać się zbyt monotonna, odkąd jedynie aktywności polegają tutaj na jedzeniu mniejszych obiektów i powiększaniu swojego rozmiaru. Pomimo tych malutkich wad, zaś dzięki znajdującym się tutaj łatwym poziomom oraz zupełnie prostemu pomysłowi na rozgrywkę, gra ta wciąż jest w stanie zapewnić swoim graczom całą masę świetnej zabawy. To wszystko właśnie czyni ją świetnym dodatkiem do Twojego zbioru arkadowych gier akcji! Miłej zabawy!