Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sunset Studio: Love on the High Seas gra
3.4545454545455
11

Sunset Studio: Love on the High Seas

Czy chcesz sprawdzić się w roli asystenta impulsywnej, hollywoodzkiej aktorki? Choć Katherine Connick jest gwiazdą "Titanship", jest całkowicie bezradna. Jednak dlaczego miałaby się przejmować czymś, co stanowi Twoje zajęcie? Jesteś więc zawalony obowiązkami i gdziekolwiek nie spojrzysz, coś zdaje się iść nie tak. Jednak może przy odrobinie wysiłku i spostrzegawczości uda Ci się przywrócić ten statek na właściwy kurs. "Sunset Studio: Love on the High Seas" to szansa na skorzystanie z Twojej ukrytej umiejętności znajdowania ukrytych przedmiotów!


SUNSET STUDIO: LOVE ON THE HIGH SEAS ZRZUTY EKRANU

SUNSET STUDIO: LOVE ON THE HIGH SEAS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

„Sunset Studio: Love on the High Seas” to niezła gra ukrytych przedmiotów firmy Gamehouse, która pokazuje jak trudna jest rola asystenta słynnej aktorki... Read more

Godne uwagi są niewątpliwie piękne miejsca, które musisz w odpowiedni sposób zbadać. Szczerze powiedziawszy, ukryte przedmioty są dobrze widoczne i rzadko będziesz miał problem z ich odkryciem. Mimo to gra stawia przed graczem nie lada wyzwanie i z pewnością wprawi w zakłopotanie niejednego wytrawnego gracza. Na szczęście Twoja komórka służy wieloma użytecznymi podpowiedziami na każdym poziomie. Jednak w przeciwieństwie do innych gier, użycie podpowiedzi nie jest tutaj takie proste i będziesz musiał się o nie naprawdę postarać. Miłe jest to, że „Sunset Studio: Love on the High Seas” to gra w którą warto zagrać ponownie, gdyż przedmioty są rozmieszczane losowo.

Tak naprawdę gra nie zawiera łamigłówek i zagadek - tylko szybkie poszukiwania. Po kilku poziomach uzyskasz dostęp do szybkich mini gier, w których masz kilka sekund na znalezienie jednego przedmiotu w kolejnych miejscach. Odnalezione przedmioty dają Ci nieco więcej czasu, jednak poziom trudności gry wzrasta w miarę upływu czasu. Jest to interesujący nowy element gry i sam w sobie czyni grę wartą zakupu.

Najsłabszym punktem gry „Sunset Studio: Love on the High Seas” jest powtarzalność. W trakcie gry odwiedzisz będziesz zmuszony odwiedzić wiele różnych miejsc więcej niż jeden raz. Muzyka także jest powtarzana zdecydowanie zbyt wiele razy i po kilku sesjach może stać się irytująca. Historie opowiadane między kolejnymi etapami gry są dosyć zabawne, ale bardzo wyświechtane i powolne. Dlaczego twórcy nie wprowadzili więcej dynamizmu? Jednak nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. Musimy zadowolić się tym, co mamy. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy pod dostatkiem gier ukrytych przedmiotów.   

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP, Windows Vista Memory: 512 MB DirectX: 9.0 CPU: P800