Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Stone-Jong gra
3
1

Stone-Jong

Stone-Jong obraca klasyczny Solitaire formuła do góry nogami z swoim niezwykłym gameplay, 3D grafika i 2 tryby gry. Mecz kamienie zamiast kart odkrywać piękny ukrywany obraz. Wy będziecie odkrywać nad 100 rzucający wyzwanie pamięć poziomy odpłacił w visually sprawiający przyjemność 3D środowiska. Próbują waszą rękę i wits przy Jedś Stronie albo Dwóch Strona Solitaire! W albo tryb , Stone-Jong będzie utrzymywać waszą pamięć ostry i ulepszają wasz ogólny dobrze będący !

STONE-JONG ZRZUTY EKRANU

STONE-JONG RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Stone-Jong wydany przez firmę Oberon Media to gra planszowa łącząca w sobie elementy pasjansa i mahjonga.  Klikaj na kamieniach z identycznymi obrazkami - one znikną, a Ty zdobywasz punkty. Usunięcie wszystkich kamieni odkryje ukryty obraz.  .. Read more

Sprawdź się w dwóch różnych trybach gry: Pasjans Jednostronny i Pasjans Dwustronny. Różnią się one liczbą stron stosu kamieni, z których możesz wybierać kamienie do zaznaczenia. Gra jest niezwykła i od razu wciąga. Wielką zaletą jest także kolorowa, pełna szczegółów grafika 3D. Czyni to 10 scenerii gry Stone-Jong niezwykle fascynującymi.

Dźwięk i efekty wizualne, ponad 100 poziomów, różne klucze i bonusy, oraz pomocne opcje, takie jak podpowiedzi, dżokery, tasowanie i cofanie ruchu czynią tą grę naprawdę atrakcyjną! Gra nie ma zawiłej fabuły jako takiej, ale koncept wydaje się oryginalny i - wierzcie mi - różni się od większości gier typu mahjong!

Widowiskowe tła, czarująca muzyka instrumentalna i wciągająca gra niewątpliwie Ci się spodobają!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Me, Windows 2003

Memory: 128 MB

DirectX: 7.0 or later

CPU: P700