Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Kawiarnia z epoki kamienia gra
3.4655172413793
58

Kawiarnia z epoki kamienia

Gatunek: Na czas

Bogate wyposażenie gier na czas o tematyce restauracyjnej przekształca proces poszukiwania odpowiedniej produkcji w prawdziwe wyzwanie! Jeśli zdarzyło się wam coś podobnego i nie możecie się zdecydować, przyjrzyjcie się bliżej Kawiarnia z epoki kamienia. Gra odstaje od reszty dzięki radosnej fabule, kolorowej grafice i niezwykle wciągającej grze. Mnóstwo ciekawych przepisów do znalezienia, setki pysznych potraw i tłumy głodnych klientów czekają na ciebie już teraz! Możemy zdradzić, że programiści przygotowali dla graczy kilka fajnych niespodzianek. Pobierz Kawiarnia z epoki kamienia za darmo i postaraj się nakarmić całe plemię prymitywnych ludzi!

KAWIARNIA Z EPOKI KAMIENIA ZRZUTY EKRANU

KAWIARNIA Z EPOKI KAMIENIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Stone Age Cafe jest nowa grą na czas od Big Fish Games, która oferuje wam standardową grę kucharską typu dash... Read more

Jeśli lubicie prowadzić wirtualne interesy i dużo klikać, Stone Age Cafe może wam to wszystko zapewnić. Natkniecie się tu na wiele znanych wam cech, które zostały pożyczone z innych gier kucharskich. Szczerz mówiąc, ta gra to klon Cooking Dash korzystający z dobrze znanej gry o gotowaniu spakowany w nowa oprawę.

Choć wydaje się być identyczna jak Cooking Dash, gra posiada zabawne, urocze, prehistoryczne umiejscowienie Poziomy również są dość zróżnicowane jednak brakuje w nich wyzwań i strategii. Przygotujcie się więc na robienie takiej ilości ruchów i kliknięć jak nigdy wcześniej! Czasem może wydać się to frustrujące, może nawet męczące. Jeśli jednak lubicie szybkie gry, Stone Age Cafe stworzona jest specjalnie dla was. Nie potrzebujecie tu poziomów ćwiczebnych ponieważ radzenie sobie z gotowaniem jest takie samo jak w wyżej wspomnianej już grze.

Od strony graficznej, gra wygląda dobrze, jednak nie wszyscy gracze przepadają za bajkowym stylem. Może spodobają się wam jasne i wesołe kolory ale w tym samym czasie możecie pomyśleć, że wasze oczy zasługują na coś zdecydowanie lepszego. Podkład muzyczny jest dość zwykły i po przejściu kilku poziomów staje się irytujący.

Podsumowując, gra jest dobrym sposobem na zabicie wolnego czasu. Jednak jeśli stoicie przed dylematem czy pójść na spacer z przyjacielem czy zagrać w Stone Age Cafe, zdecydujcie się na spędzenie tego czasu na świeżym powietrzu.