Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Smiling Pasta gra
2.8947368421053
19

Smiling Pasta

Weź udział w konkursie kulinarnym grając w najnowszą grę match-3 Smiling Pasta! Daisy przywykła już do powierzonych jej zadań i wszystko zdaje się być na dobrej drodze. Jest teraz szefem kuchni! Jej Smiling Pasta jest już popularna wśród klientów i interes zaczyna przynosić zyski. Jednak konkurencja nie śpi! Właściciel Pastafast Chain chcą przejąć klientów i stać się monopolista na rynku fast-food. Pobierz Smiling Pasta całkowicie za darmo i pomóż Daisy utrzymac jej interes!

SMILING PASTA ZRZUTY EKRANU

SMILING PASTA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Smiling Pasta to najnowszy projekt Big Fish Games. Spotkasz tu przemiłą dziewczynę o imieniu Daisy, która ostatnio została nowym szefem kuchni lokalnej restauracji o nazwie „Smiling Pasta”. Dziewczyna od razu przyczynia się do polepszenia działania restauracji a pieniądze napływają drzwiami i oknami. Niestety, gigantyczna korporacja Pastafast decyduje się otworzyć interes tuz obok. Daisy odważnie decyduje się na nowe menu i szereg innych zmian. Teraz wkraczasz ty! Pomóż Daisy w prowadzeniu interesu i utrzymuj giganta na dystans, razem uda wam się wypędzic go z miasteczka!.. Read more

Jeśli już wcześniej próbowaliście gier match-3 na PC, Smiling Pasta nie będzie wam obca. Podążaj za standardową fabułą gatunku i delektuj się jasna scenerią i melodyjnymi efektami dźwiękowymi a także mnóstwem zabawnych poziomów gry.

Nigdy nie będziesz żałował grania w Smiling Pasta. Od początku do końca, nie znajdziesz momentu, który wydałby ci się nudny. Gra jest zabawna i pełna akcji – te najlepsze cechy stworzone zostały specjalnie dla ciebie!

Kolorowa i atrakcyjna szata graficzna i muzyka, która tworzy niezapomniana atmosferę gry. Można tez wybrać jeden z dwóch trybów gry: łatwy i normalny.

Smiling Pasta jest świetna gra, która zadowoli nie tylko fanów match-3. Spróbuj i pomóż ślicznej i ciężko pracującej dziewczynie. Nie zdziwimy się, gdy gra już wkrótce znajdzie się na czołowych miejscach w rankingach gier.