Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Small Town Terrors: Livingston gra
5
7

Small Town Terrors: Livingston

Nowa, niezwykła i niesamowita gra HO zatytułowana Small Town Terrors: Livingston daje ci wspaniałą możliwość by zademonstrować swoje umiejętności i zostać bohaterem! Wyobraź sobie, że zniknęła twoja rodzina a twoim zadaniem jest odnalezienie ich i powstrzymanie zła przez najechaniem na miasto. Dowiedz się co wydarzyło się w mieście, rozwiązuj wszystkie tajemnice, badaj urocze lokacje i znajduj potrzebne przedmioty. Czy dasz radę złożyć wszystko w jedna całość? Przekonaj się już teraz pobierając Small Town Terrors: Livingston za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SMALL TOWN TERRORS: LIVINGSTON ZRZUTY EKRANU

SMALL TOWN TERRORS: LIVINGSTON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chłopaki z Gunnar Games oferują nam kolejną męczącą opowieść zatytułowaną Small Town Terrors: Livingston opowiadająca historię zaginionej rodziny i bandycie, który zastraszył i opanował całe miasto. Dlaczego męczącą? Ponieważ zepsute auta, posępna atmosfera, stare, zniszczone budynki and odrażające sceny widzieliśmy już po wielokroć... Read more

Dlaczego więc po raz kolejny częstuje się nas tymi samymi tytułami, skoro tylu graczy na nie narzeka? Czy oni naprawdę sadzą, że to dobry sposób na szpan i podkreślenie swojej niezależności? Tak czy siak, dziś zajmiemy się jedna z tych gier, która nie bawi, a działa depresyjnie.

Po pierwsze, Small Town Terrors: Livingston ma wykonanie plastyczne poniżej jakichkolwiek standardów, wyglądające realistycznie, które wygląda raczej grubiańsko i nieprzyjemnie. Po drugie, grafika zdominowana jest przez trzy wiodące kolory: czerwień, zieleń i niebieski. Szczerze mówiąc, jest to dość przygnębiająca gdy musimy brnąć przez grę z taką grafiką i w środowisku, w jakim cały świat pokryty jest czerwienią, zielenią i niebieskim. Gracz może poczuć się jakby chciał się stamtąd wydostać by zaczerpnąć świeżego powietrza. Tego rodzaju wykonanie powoduje, że sceny z ukrytymi przedmiotami są bardzo denerwujące jako, że nie ma ty w ogóle kontrastu a przedmioty są bardzo maleńkie. Trzeba więc wielkiej uwagi i cierpliwości by przy minimalnych karach za przypadkowe klikanie znaleźć wszystkie obiekty. Jednakże, łamigłówki są na niezłym poziomie trudności i dokładają się do klasycznego zbioru zadań. System podpowiedzi pracuje bez zarzutu, oferując nam przyzwoita liczbę szybko ładujących się wskazówek.

Jednakowoż, Small Town Terrors: Livingston pełna jest wad, przykładowo, muzyka jest marna i powtarzająca się. Z powodu nie-interaktywnej mapy trzeba wiele razy chodzić w tę i z powrotem.

Podsumowując, tej grze daleko jest od ideału. Jeśli masz wrażliwy wzrok obejdź ten tytuł wielkim łukiem.