Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Morskie Sekrety: Latający Holender. Edycja Kolekcjonerska gra
4.1666666666667
12

Morskie Sekrety: Latający Holender. Edycja Kolekcjonerska

Nowa podwodna przygoda czeka na ciebie w nowym, fantastycznym wydaniu gry HO pt. Morskie Sekrety: Latający Holender. Edycja Kolekcjonerska! Przemierzaj morskie otchłanie i odkryj tajemnice zanim będzie za późno. Poznaj straszne lecz zabawne postacie, rozkoszuj się wyzywającymi łamigłówkami, różnorodnymi mini-grami i poświęć czas na poszukiwanie ukrytych przedmiotów. Ocal przyjaciela od ducha i wróć bezpiecznie do domu. Jeśli chcesz gry z rozmaitymi bonusami, dobra grafiką i przyjemna muzyką, pobierz Morskie Sekrety: Latający Holender. Edycja Kolekcjonerska całkowicie za darmo i zanurz się w świat tajemnic!

MORSKIE SEKRETY: LATAJĄCY HOLENDER. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MORSKIE SEKRETY: LATAJĄCY HOLENDER. EDYCJA KOLEKCJONERSKA

MORSKIE SEKRETY: LATAJĄCY HOLENDER. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Opowieść o szalonym i złym kapitanie opowiada nam TabaGames w nowej grze HO zatytułowanej Secrets of the Seas: Flying Dutchman. Tym razem, będziesz musiał ocalić swojego nieszczęsnego przyjaciela ze statku widmo znanego jako Latający Holender. Choć gra ma temat z cyku „uratuj przyjaciela przed złem”, przynajmniej zrobiona jest w nieco inny sposób. TabaGames przygotowali parę ciekawostek wplecionych w fabułę, więc nie chcemy psuć niespodzianki... Read more

Jednakże, możemy porównać Secrets of the Seas: Flying Dutchman do innych gier pirackich. Szczerze mówiąc, nie jest to najlepsza gra jednak idzie swoim torem. Żadna z innych gier pirackich nie zawierała tylu podwodnych scen co ta. Każda scena dokładnie pokrywa się z fabułą, zanurzając gracza w świecie oceanu. Jest tu świetna grafika oceaniczna – czasem można zobaczyć przeskakujące morskie zwierzęta, itp..

Dzięki wspaniałemu wykonaniu plastycznemu, sceny HO nie są łatwe, jednak przyjemne do badania. Podczas gdy metal wygląda jak metal a brąz wygląda na stary, drewno wygląda jak kłoda wodna. Secrets of the Seas: Flying Dutchman wygląda atrakcyjnie. Gra jest liniowa i dobrze przemyślana. Mini-gry są może zbyt płytkie i mało oryginalne, jednak łamigłówki są znaczenie lepsze i nie takie frustrujące. Sceny z ukrytymi obiektami są zatłoczone jednak wszystkie przedmioty są rozpoznawalne i wyraźne.

Niektórym może nie spodobać się ciągłe łażenie w tę i z powrotem, jednak nie jest to aż tak denerwujące, gdyż lokacje są doprawdy wspaniałe. Muzyka idealnie oddaje atmosferę i jest miła dla ucha.

Podsumowując, Secrets of the Seas: Flying Dutchman jest dobra grą jeśli możesz poświęcić na zabawę cały weekend!