Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Scuba in Aruba gra
4.4117647058824
17

Scuba in Aruba

Nie przegap szansy na cudowną, podwodą przygodę! Wraz z młodym, dzielnym płetwonurkiem imieniem Kenny wyruszycie na poszukiwanie rodzinnych skarbów. Przepłyńcie razem przez ponad 60 poziomów, zbierając monety, klejnoty i inne części cennego skarbu. Ładna, kreskówkowa grafika i przepiękny, podwodny świat zapewnią godziny świetnej zabawy dla całej rodziny. Daj nura już dzisiaj!

SCUBA IN ARUBA ZRZUTY EKRANU

SCUBA IN ARUBA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli szukasz dobrej, odprężającej gry, dołącz do poszukującego skarbów Kenniego w grze “Kenny’s Adventure - Scuba in Aruba”. Ta pięknie wykonana gra łącząca w sobie akcję, arcade i przygodówkę powstała dzięki staraniom firmy DivoGames... Read more

Wyruszasz w podwodną przygodę, aby odzyskać skarb rodzinny skradziony przez piratów i rozdzielony na kawałki. Przed Tobą 60 pełnych wyzwań poziomów, których akcja rozgrywa się w trzech różnych miejscach, pełnych egzotycznej flory oceanicznej, koralowców i starożytnych ruin w tle. Po drodze musisz gromadzić różne monety, złoto, diamenty i artefakty. Kiedy już zbierzesz wszystkie artefakty, batyskaf przeniesie Ciebie i Kenniego na następny poziom. Pomimo tej pozornej prostoty, gra potrafi sprawić trudności. Będziesz musiał zmierzyć się z podwodnymi stworzeniami, takimi jak krab pustelnik, jeżowiec, czy ośmiornica. Bądź ostrożny, gdyż ich ostre kolce i silne macki mogą skrzywdzić Kenniego.

Spodoba Ci się żywa, kreskówkowa oprawa oraz niesamowity, pełnoekranowy widok. Jednak pomimo szczegółowej grafiki i efektów specjalnych “Scuba in Aruba” może irytować swoją rozwlekłością. Od czasu do czasu bohater zdenerwuje Cię swoją nieporadnością. Jednak mimo to gra dostarcza dobrej zabawy. Powodzenia!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/VISTA

CPU: 600MHz or faster Processor

RAM: 128 MB