Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Reality Show: Fatal Shot gra
3.2
5

Reality Show: Fatal Shot

Nowa, ekscytująca gra z ukrytymi przedmiotami zatytułowana Reality Show: Fatal Shot ujawni wszystkie sekrety popularnych reality show i ty także będziesz musiał rozwiązać tajemnicza sprawę. Poznaj przyczyny tajemniczego morderstwa, które miało miejsce na planie. Zostań prawdziwym detektywem i pomóż nieszczęsnej żonie zabitego mężczyzny dotrzeć do prawdy. Zbieraj dowody, badaj kolorowe lokacje, rozwiązuj trudne łamigłówki i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania. Pobierz Reality Show: Fatal Shot już teraz, zupełnie za darmo i poznaj prawdę!Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Reality Show: Fatal Shot. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

REALITY SHOW: FATAL SHOT ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY REALITY SHOW: FATAL SHOT

REALITY SHOW: FATAL SHOT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Od Herkulesa Poirot do Sherlocka Holmesa, prywatni detektywi reprezentują osobliwy rodzaj człowieka, z wysoce rozwiniętą siła dedukcji i ciekawą osobowością. Już w dzieciństwie chcemy być tacy sami, badać przeróżne zbrodnie i łapać przestępców by ocalić niewinne ofiary. Dziś, w czasach współczesnych detektywów, mamy cały szereg postaci, które możemy wybrać i cieszyć się ich przygodami. Jeden, doskonały przykład tych współczesnych gier detektywistycznych pochodzi od dewelopera o nazwie ERS G-Studio i wydaje się być niezwykle dobry. Gra nosi tytuł Reality Show: Fatal Shot. Jeśli jesteście gotowi na ciekawą grę i mnóstwo tajemnic i dowodów, które czekają by je odnaleźć przeczytajcie całość naszej recenzji! Jesteśmy pewni, że spodoba się wam gra, więc pobierzcie darmowa wersję próbną lub też skuście się na zakup nielimitowanej, pełnej wersji tej niesamowitej gry!.. Read more

Najlepsza częścią gry jest fabuła. W Reality Show: Fatal Shot wcielamy się w rolę detektywa w Nowym Jorku, który musi rozwikłać sprawę zabójstwa, które miało miejsce w czasie reality show. Brzmi niesamowicie, ale dziwne jest do czego ludzie gotowi są posunąć się by osiągnąć sukces. Może brzmi to niewiarygodnie, ale my musimy szukać wskazówek by dojśc do ukrytej za tymi wydarzeniami prawdy. Musimy jednak pamiętać, że w telewizji nie wszystko jest takie jak może się wydawać! Historia jest sprytnie opowiedziana i przedstawiona, od samego początku da samego końca trzymając nas w napięciu tak, że wciąż łakniemy dalszej wiedzy o wydarzeniach!

To co łączy opowieść i wspaniałe doświadczenia w grze jest grywalność! W Reality Show: Fatal Shot jest ona specyficzna: choć wygląda ona na standardową grę HO, tak nie jest! Jest to właściwie mieszanka łamigłówek i elementów gatunku przygodowego z wieloma mini-grami. Dlaczego jest to wygodne? Ponieważ pozwala skupić się na fabule i nie pozwala się nudzić! Poprzez rozmaite łamigłówki jak obrotowe płytki, układanie części obrazka, łamanie szyfrów i wiele innych zdobędziemy wspaniałe doświadczenie! Niektóre łamigłówki i mini-gry są wyjątkowe i oryginalne, co każdemu z pewnością się spodoba! Oczywiście, wszystko co uzbieramy w grze odkłada się w naszym inwentarzu by można było użyć tych przedmiotów we właściwym miejscu. Można tu wybrać pomiędzy trzema poziomami trudności, co możemy zmieniać w czasie gry, jednak gra jest dość prosta. W zależności od wybranego poziomu, czas gry waha się od około dwóch do trzech i pół godziny, co wypada całkiem nieźle.

Grafika i muzyka w Reality Show: Fatal Shot są naprawdę dobre. Po pierwsze, grafika jest kolorowa, sceny przerywnikowe świetnie zrobione. Jeśli chodzi o stronę muzyczną, nie mamy powtórzeń a efekty dźwiękowe nie są denerwujące, co razem tworzy tajemniczą i miłą atmosferę.

Podsumowując, można powiedzieć, że Reality Show: Fatal Shot jest zdumiewającą gra detektywistyczna z wieloma elementami łamiglówek, przygody i mini-gier, która utrzymuje nas w napięciu przez wiele godzin. Jest to możliwe dzięki intrygującej fabule, którą cechuje tajemnicza zbrodnia, połączeniu wielu stylów gry, gdzie wliczają się łamigłówki i mini-gry. Atmosfera wzmocniona jest zaskakująco udanymi elementami graficznymi i tajemniczą, mistyczną niemal muzyką. To niezwykła gra, w którą trzeba zagrać!