Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Project Rescue Africa gra
4.3888888888889
18

Project Rescue Africa

Gatunek: Na czas

Czy jesteś oddanym miłośnikiem zwierząt? Jeżeli tak, to na pewno spodoba Ci się nasza nowa gra ekonomiczno- strategiczna pt. "Project Rescue Africa". Podczas grania, będziesz musiał stawić czoła bezlitosnym kłusownikom, oraz chronić mieszkańców sawanny. Rozwiń swoją wylęgarnię zoologiczną, karm i opiekuj się swoimi ukochanymi zwierzętami. Kiedy one już dorosną i będą gotowe do samodzielnego życia, będziesz musiał je wypuścić na wolność. Pobierz "Project Rescue Africa" już teraz całkowicie za darmo i wybierz się do Afryki tak szybko, jak tylko jest to możliwe, abyś mógł przynieść pomoc potrzebującym!

PROJECT RESCUE AFRICA ZRZUTY EKRANU

PROJECT RESCUE AFRICA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeżeli lubisz gry z serii “Farm Frenzy”, a jednak masz ochotę na wypróbowanie czegoś z lekka innego, z radością możemy polecić Ci nową grę ekonimoczno- strategiczną pt. “Project Rescue Africa”, która została wydana przez Green Clover Games. Być może egzotyczne zwierzęta zamieszkujące Afrykę, takie jak hipopotamy, tygrysy, zebry, czy też afrykańskie dzikie świnie o fajnej fryzurze, czy też umaszczeniu, zdołają zainteresować Cię bardziej niż zwyczajne kury chodowlane i niedźwiedzie obecne w produkcjach z serii Farm Frenzy... Read more

Musimy przyznać, że podeszliśmy dosyć sceptycznie do grania w “Project Rescue Africa”. Możesz sobie wyobrazić zatem nasze zdziwienie, kiedy po pół godzinie rozgrywki zorientowaliśmy się, że właściwie mamy z tego powodu całkiem sporą frajdę. Wbrew temu, że ta produkcja ekonomiczno- strategiczna posiada bardzo bliski związek z “Farm Frenzy”, jest ona znacząco inna. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że nie jesteśmy w stanie sprecyzować dlaczego “Project Rescue Africa” jest właśnie tak bardzo wciągająca. Zajdziesz tutaj typową ilość zwierząt, zadań do wykonania, modernizacji oraz gier na klikanie. Mimo tego, gra ta posiada nie mniej, a może nawet i więcej rozrywki niż serie z “Farm Frenzy”. Pewną i niesamowicie ważną rzeczą jest fakt, że nie musisz się tutaj zaklikać na śmierć, jeżeli tylko podejmiesz się poprawnej strategii.

Mimo wszystko, w “Project Rescue Africa” brakuje dobrych instruktaży. Z tego powodu pierwsze 10 minut rozgrywki możesz spędzić na rozważaniu faktu, czy nie jest to kolejna ze zidiociałych gier na nieustanne klikanie. Na szczęście wszystko staje się coraz to bardziej złożone w miarę jak postępujesz z poziomu na poziom. Obecne tutaj, ręcznie zaprojektowane scenerie są wprost przepięknę i niesamowicie miło jest patrzeć na całą masę egzotycznych zwierząt podczas przechodzenia przez kolejne lokacje. Gra ta zapewni Ci nie tylko całą masę świetnej rozrywki, ale także stanowi alternatywę dla innych, typowo farmerskich produkcji. Kciuki do góry!