Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Pocahontas: Princess of the Powhatan gra
2.8888888888889
27

Pocahontas: Princess of the Powhatan

W tej bajecznej grze ukrytych przedmiotów musisz towarzyszyć Pocahontas podczas jej tajemniczej podróży do Wielkiej Brytanii. Po drodze spotkasz wielu interesujących ludzi i odkryjesz wiele miejsc pełnych ukrytych przedmiotów. Kapitan John Smith będzie Ci towarzyszył w tej niesamowitej przygodzie i może pomóc Pocahontas zrozumieć, jaki jest cel jej życia.

POCAHONTAS: PRINCESS OF THE POWHATAN ZRZUTY EKRANU

POCAHONTAS: PRINCESS OF THE POWHATAN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Twintale Entertainment wydało klasyczną historię: “Pocahontas - Princess of the Powhatan”. Ta gra ukrytych przedmiotów pozwoli Ci odbyć podróż do Londynu, odwiedzić mnóstwo wspaniałych miejsc oraz poznać historię miłości Pocahontas i Kapitana Johna Smitha. .. Read more

Cóż, ukryte przedmioty w tej grze są naprawdę ukryte. Choć grafika jest raczej żywa i barwna, obiekty, które musimy znaleźć są niewyraźne i trudno-zauważalne. Szczególnie jeśli próbujemy odszukać igłę na kole powozu. System podpowiedzi jest co prawda nieograniczony, ale nie można umieścić go w banku. Od czasu do czasu pojawiają się także mini-gry. Jednak nie są one szczególnie zabawne, ani nie wnoszą niczego odkrywczego i są tylko nieznacznie ciekawsze niż poszukiwanie przypadkowych przedmiotów.

Jak już powiedzieliśmy, oprawa artystyczna jest w porządku, ale jedynie jako tło rozmów postaci. Poza tym jest zbyt wiele dialogów, których większość jest prymitywna i niezbyt śmieszna. Na szczęście jest opcja ich pominięcia.

Ogólnie rzecz biorąc “Pocahontas: Princess of the Powhatan” nie można nazwać wzorem gry ukrytych przedmiotów, a to co nam się podobało to głównie dobra muzyka i fabuła, znana z czasów dzieciństwa!