Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Pharaoh's Mystery gra
3.7222222222222
36

Pharaoh's Mystery

Uwolnij moc skarabeusza, trafiając w cegły, aby odkryć tajemnice Faraona Akhenaten. Celuj w cegły, aby zdobyć monety, wykorzystaj monety, aby zdobyć Dziewięć Mistycznych Klejnotów i użyj Klejnotów, aby rozwikłać Tajemnicę Faraona. Jednak będziesz musiał wykazać się zręcznością. Jeśli pozwolisz cegłom opaść zbyt nisko, Twoja podróż się skończy, a Tajemnica Faraona w grze Pharaoh's Mystery pozostnie nierozwiązana. Na zawsze.

PHARAOH'S MYSTERY ZRZUTY EKRANU

PHARAOH'S MYSTERY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra Pharaoh’s Mystery, stworzona przez Oberon Games, przeniesie Cię do starożytnego Egiptu! Legenda głosi, że Faraon Akhenaten został po śmierci zmumifikowany i pochowany w grocie pełnej złota, a Ty masz szansę rozwikłać tą tajemnicę! Twoim zadaniem jest oczyszczenie ekranu z artefaktów, w które musisz strzelać skarabeuszami i zebrać wystarczająco dużo złota, aby przejść na następny poziom. Jest to nie tylko gra logiczna, ale także gra typu “break out”. Na początku masz trzy życia i tracisz jedno za każdym razem, kiedy artefakt dotrze do dolnej krawędzi ekranu gry... Read more

Pharaoh’s Mystery ma atrakcyjną grafikę, przyjemne efekty dźwiękowe, starożytne otoczenie, dwanaście ekscytujących doładowań i ponad 50 poziomów… to wszystko jest naprawdę świetne, ale nie wystarcza, aby uczynić grę perfekcyjną! Po wciągnięciu się w grę zaczyna się ona wydawać monotonna i martwa, gdyż nic się nie zmienia poza poziomem trudności. Frustrujące? Nie do końca, gdyż szczerze powiedziawszy gra jest zdecydowanie lepsza od wielu innych w stylu “match 3”. Płynna animacja, kontrola przy użyciu myszki i interesujące doświadczenie czynią grę Pharaoh’s Mystery wartą dodania do Twojej kolekcji gier logicznych.