Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Paranormal Crime Investigations: Brotherhood of the Crescent Snake Collector's Edition gra
3.7142857142857
35

Paranormal Crime Investigations: Brotherhood of the Crescent Snake Collector's Edition

Nowy Orlean opętany jest strachem! Ludzie boją się wychodzić na ulicę, gdyż miało tu miejsce już siedem krwawych morderstw! Zacznij swoje dochodzenie grając w naszą najnowszą mrożącą wy żyłach krew grę pt. Paranormal Crime Investigations: Brotherhood of the Crescent Snake Collector's Edition. Zrób co możesz by uspokoić miejscową ludność i usunąć zagrożenie! Przy pomocy przerażających magicznych rytuałów znajdziesz bezlitosnych hierofantów boga węża, którzy w ofierze składają ludzi. Zatrzymaj zło raz na zawsze! Pobierz Paranormal Crime Investigations: Brotherhood of the Crescent Snake Collector's Edition całkowicie za darmo i ośmiel się zmierzyć z ciemnymi mocami!

PARANORMAL CRIME INVESTIGATIONS: BROTHERHOOD OF THE CRESCENT SNAKE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PARANORMAL CRIME INVESTIGATIONS: BROTHERHOOD OF THE CRESCENT SNAKE COLLECTOR'S EDITION

PARANORMAL CRIME INVESTIGATIONS: BROTHERHOOD OF THE CRESCENT SNAKE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Paranormal Crime Investigations: Brotherhood of the Crescent Snake od Big Fish Games jest grą z gatunku ukryte obiekty, w której naszym zadaniem jest wyjaśnienie serii zbrodni w Nowym Orleanie. Kiedy szereg niewyjaśnionych zbrodni wstrząsa miastem a policja sobie nie radzi, zostajesz wezwany ty – najlepszy śledczy z wydziału Paranormal Crime Investigation... Read more

Jeśli chodzi o fabułę, historia jest zbyt krótka i mało interesująca by przyciągała graczy. Kolejna wadą jest brak przodowej gry i trudnych zagadek. Zatem mało oryginalna fabuła i łatwe łamigłówki nie powstrzymują gry od bycia wysoce niewyczuwalną. Co więcej, system podpowiedzi nie ofeuje żadnego wsparcia w trakcie gry. Jeśli lubicie gry z gatunku HO, gdzie szukacie określonych przedmiotów zapewne ta gra się wam spodoba. Jeśli jednak wolicie gry HO, które kładą nacisk na motyw przygodowy i skomplikowane łamigłówki nie będziecie grą zachwyceni.

Jednakże, pierwszą rzeczą o której trzeba wspomnieć jest doskonała grafika i udźwiękowienie. Paranormal Crime Investigations: Brotherhood of the Crescent Snake jest ostra, jasna i kolorowa jednak nie można jej porównać z fantastycznymi i całkowicie unikatowymi krajobrazami, które napotykamy w innych grach. Sceny z ukrytymi obiektami są przejrzyste, jednak nie są tak proste jak się mogą wydawać, co więcej, jest tu dodatkowy element, gdzie musicie rozwiązywać łamigłówki. Niestety, mocne strony gry tu się kończą, oblewając w grywalności i fabule. Pomijając dwuwymiarowa prezentację postaci, gra jest zbyt jednotorowa. Dodatkowo, rozwiązywanie nieskończonych mini-gier staje się niezwykle nudne.

Podsumowując, Paranormal Crime Investigations: Brotherhood of the Crescent Snake ma zarówno wady jak i zalety. Przyciąga grafiką i jakością, jednak wszystko inne nie dorównuje prezentowanej marce.