Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Odysseus: Long Way Home gra
3.55
40

Odysseus: Long Way Home

Czy pomożesz Odyseuszowi w powrocie do ukochanej Penelopy w grze HO pt. Odysseus: Long Way Home? Wyrusz w tą ekscytująca podróż i zanurz się w niesamowite mity starożytnej Grecji! Spotkasz tu legendarnych bohaterów z tego okresu i rozwiązuj sprytne łamigłówki. Jest tu wiele ciekawych poziomów, w których czeka cię wiele niespodzianek. Gra zaspokoi gusta graczy w różnym wieku! Pobierz już teraz Odysseus: Long Way Home zupełnie za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

ODYSSEUS: LONG WAY HOME ZRZUTY EKRANU

ODYSSEUS: LONG WAY HOME RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Fish Games prezentuje kolejna, wspaniałą grę z gatunku HO pt. : Long Way Home. Oryginalna fabuła oparta jest na motywach historycznych i mitologicznych, co pozwoli wam podczas gry wprowadzić wasze dzieci w tematykę historyczną. Historia jest świetną odmianą od standardowych, mrocznych opowieści o duchach. Gra jest jak powiew świeżego powietrza wśród wszystkich mrocznych i ciemnych gier o morderstwach, klątwach i zagubionych postaciach... Read more

Pierwszą rzeczą, która zapewne się wam spodoba jest intro, które jest świetnie zrobione i bardzo nam się podobało. Wydaje się, że jesteś częścią armii, co zdaje się być niezwykle realne. Jeśli chodzi o rzeczy, które się wam nie spodobają, jedną z nich jest brak podkładu głosowego. Podczas gry widzisz poruszające się usta postaci, jednak tekst trzeba czytać.

Muzyka i dźwięki są równie dobrze zrobione. Nie jesteśmy jednak pewni czy muzyka jest odpowiednia do gry – będąc członkiem armii, której obóz jest przed bramami Troi a muzyka jest bardzo taneczna, wesoła jak polka, co byłoby bardzie odpowiednia dla sceny po wygranej bitwie!

Odysseus: Long Way Home jest dobrym przykładem tego jak dobra powinna być szata graficzna w grze. Wspaniała, piękna, przejrzysta, jasna i czysta grafika z pewnością wam się spodoba.

Gra jest dość łatwa, więc stali gracze gatunku mogą być trochę zawiedzeni. Dobrze jest jednak czasem zagrać w coś co nas odpręży i zrelaksuje, nie zmusi do patrzenia w przewodnik czy korzystania z podpowiedzi. Mini-gry są również dość proste, jednak ich poziom trudności wzrasta wraz z postępem gry.

Podsumowując, Odysseus: Long Way Home jest zdecydowanie dobrą grą, w która warto zagrać i poświęcić jej czas. Może nie jest doskonała, ani też kiepska, sprawdźcie sami, być może się wam spodoba!