Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nora Roberts Vision in White gra
4.6666666666667
18

Nora Roberts Vision in White

Jest to romantyczna opowieść o młodej, utalentowanej dziewczynie Mackensie fotografującej śluby i jej przyjacielach Parkerze, Laurel i Emmie, którzy próbują zarządzać firmą fotograficzną odnoszącą największe sukcesy w Connecticut. To tam Mackensie spotyka idealnego mężczyznę, ale rodzina próbuje ingerować w jej życie! Pomóż jej znaleźć prawdziwą miłość w nowej, interesującej grze typu ukryte obiekty Nora Roberst Vision in White! Możesz pobrać grę Nora Roberst Vision in White bezpłatnie i znaleźć się w tej ciekawej, romantycznej historii!

NORA ROBERTS VISION IN WHITE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Floodlight przedstawia nową, romoantyczną grę typu ukryte obiekty pod tytułem Nora Roberts: Vision in White. W rzeczywistości, opowieść powstała na podstawie słynnej powieści Nory Roberts “Vision in White”, skupia się na sprawach biznesowych i życiu prywatnym kobiety fotografującej śluby. Razem z najlepszymi przyjacielami prowadzi ona firmę zajmującą się ślubami i odnoszącą ogromne sukcesy. .. Read more

Jeśli miałeś już do czynienia z innymi wcześniejszymi grami od Floodlight, zauważysz tą samą grę typu ukryte obiekty, w której będziesz poszukiwał głównie przedmiotów i grał jedynie w okazjonalne mini gry. Sceny z ukrytymi obiektami są atrakcyjne, miło się je odkrywa i zwiedza, jednakże, nie uda się uniknąć losowego klikania, gdyż niektóre sceny lub przedmioty są słabo widoczne. Niektóre scenerie powtarzają się podczas podróży po różnych lokacjach. Naszym zdaniem, zmuszanie graczy do rozpoczynania rozdziału od początku, w przypadku gdy skończy im się czas podczas jakiejś określonej sceny, nie jest raczej sprawiedliwe.

Nora Roberts: Vision in White to dość powszechna, jednakże dobrze zaaranżowana i przyjemna gra romantyczna typu ukryte obiekty oferująca wyzwania podczas rozgrywki. Niestety, jest tylko kilka mini gier, ale są one godne uwagi i cechuje je oryginalność. Producenci próbują wspierać temat ślubów, oferując nam takie niezwykłe zadania jak dekorowanie ciast lub obcinanie fotografii.                                    Nora Roberts: Vision in White to wspaniała gra i może ona urozmaicić Twoją kolekcję. “Czy w grę warto grać?” - zapytałbyś nas. Czemu nie spróbować poznać tą romantyczną historię u progu nadchodzącej wiosny? Baw się dobrze!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 106 MB