Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Neptunia gra
4
9

Neptunia

Jeśli morze jest Twoją pasją, nie możesz przegapić tej gry! "Neptunia" zaprasza na pokład łodzi podwodnej, która odkryje przed Tobą największe sekrety głębin. Utoruj sobie drogę, niszcząc identyczne kamienie i szukaj tych migoczących, za które otrzymasz wyjątkowe bonusy! Tajemnicza, podwodna kraina - Neptunia - przybliża się z każdym poziomem! Czas na przejście każdego z nich jest ograniczony, więc nie marnuj go.

NEPTUNIA ZRZUTY EKRANU

NEPTUNIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Intenium prezentuje miłą, podmorską zabawę - “Neptunia”. Ta gra z stylu “dopasuj trzy elementy” pozwoli Ci się odprężyć i zabawić pod wodą. Twój cel na każdym poziomie to usunięcie runów z rysunkiem kwiatu. To one uzupełniają fragmenty mapy. Kamienie z kwiatem są zazwyczaj trudniejsze do usunięcia. Musisz ułożyć kolory we właściwy sposób, tak, aby pasowały do sześciokąta zawierającego kwiecisty kształt... Read more

Gra jest płynna i przystępna dla graczy w każdym wieku, bez względu na umiejętności. Trudność wzrasta z poziomu na poziom, gdyż pojawiają się przeszkody w postaci min morskich, sieci i innych.

Można grać w trzech różnych trybach - Normal, Timed i Relaxed, na 100 pełnych akcji poziomach z 18 różnymi obiektami i bonusami.

Grafika gry jest przepiękna. Tła pełne są ryb morskich i innych typowych dla oceanu widoków. Wyglądają one bardzo realistycznie. Podobała nam się żywa i bogata kolorystyka.

Oczywiście większość gier “match 3” posiada wspólne cechy i ta gra nie jest wyjątkiem i ogólnie rzecz biorąc nie wnosi nic nowego do gatunku. Jednak jeśli jesteś miłośnikiem zabawy w dopasowywanie elementów oraz podmorskiego świata, jest to gra dla Ciebie.