Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Groźba Natury: Złowrogie Brzegi gra
2.8076923076923
78

Groźba Natury: Złowrogie Brzegi

Twój statek rozbił się i znalazłeś się na dziwnej wyspie. Nie jest ona opuszczona! Wręcz przeciwnie, zamieszkują ja mięsożerne rośliny, które bacznie cie obserwują! Skąd się wzięły?Jak się okazuje, te potworne rośliny i drzewa są wynikiem okropnych eksperymentów naukowych. O czym mowa? Groźba Natury: Złowrogie Brzegi jest nowa grą z gatunku ukryte obiekty od Alawar!Jak można tu przeżyć? Grając, przemierzysz wyspę w poszukiwaniu wyjścia. Zgodzisz się, że fabuła nie jest typowa dla tego gatunku? Jeśli cie zainteresowaliśmy i chętnie zmierzyłbyś się z mutantami poczekaj trochę. Data ukazania się Groźba Natury: Złowrogie Brzegi ogłoszona zostanie już wkrótce!

GROŹBA NATURY: ZŁOWROGIE BRZEGI ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GROŹBA NATURY: ZŁOWROGIE BRZEGI

GROŹBA NATURY: ZŁOWROGIE BRZEGI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Są jeszcze programiści, którzy wciąż starają się właściwie wykorzystać swoje umiejętności i nigdy nie poddają się w próbach zadziwienia nas. Alawar Entertainment proponuje nam całkiem nową grą HO przygoda zatytułowaną Natural Threat: Ominous Shores... Read more

Po wszystkich nawiedzonych domach, opuszczonych miasteczkach zamieszkałych przez duchy i inne złe moce, Natural Threat: Ominous Shores wydaje się najspokojniejsza grą w jaką graliście. Choć są tu delikatne podkłady dźwiękowe, piękne, melodyczne dźwięki pianina i atmosferyczna grafika, historia gry nie ma związku z relaksem. Znajdujesz się na zapomnianej wyspie na środku Oceanu Spokojnego. Twoim zadaniem jest ocalenie przyjaciół z tonącej łodzi i unikanie szalonego doktorka. Innymi słowy, trzeba będzie uważać!

Jeśli jesteś zatwardziałym miłośnikiem czystego gatunku HO, gra cię rozczaruje, gdyż Natural Threat: Ominous Shores jest bardziej grą przygodową z paroma scenami z ukrytymi przedmiotami. Sceny, które mamy zbadać również nie są zbyt liczne, milo je badać, gdyż obiekty są dobrze przedstawione i sprytnie ukryte. Gra zawiera 32 malownicze lokacje, gdzie trzeba poradzić sobie z 30 różnorodnymi łamigłówkami i mini-grami. Podczas gdy lokacje są naprawdę piękne, łamigłówki są dość łatwe nawet w trybie expert.

Szybkie kary za ciągłe klikanie i hojny system podpowiedzi powodują, że Natural Threat: Ominous Shores jest mniej wyzywająca. Gdyby obie z tych rzeczy były bardziej surowe, tytuł ten byłby bardziej intrygujący.

Jednakże, gra ta może zdobyć wiele serc dzięki doskonałemu wykonaniu i idealnie stworzonemu środowisku. To rodzaj gry, gdzie możemy rozkoszować się wspaniałą scenerią, a w tym samym czasie wypełniać ważną misję. W każdym razie, spróbujcie!