Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nanny 911 gra
3.7118644067797
118

Nanny 911

Gatunek: Na czas

Gra "Nanny 911" powstała w oparciu o słynny program telewizyjny. Jest to gra na czas, w której musisz wykorzystać swoje doświadczenie, aby pomóc rodzicom, którzy nie radzą sobie z wychowywaniem dzieci. Twoim zadaniem nie jest opieka nad dziećmi, ale upewnienie się, że rodzice wszystko zrobią we właściwym czasie. Twoja wprawa w radzeniu sobie z niezdyscyplinowanymi rodzicami i szalonymi dziećmi jest potrzebna tu i teraz w grze "Nanny 911"!

NANNY 911 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Nanny 911” to gra na czas zainspirowana popularnym programem telewizyjnym pod tym samym tytułem. Gra została stworzona przez firmę Overplay. Twoim celem w tej grze jest zajmowanie się rodziną: sprzątanie, gotowanie, zmienianie pieluch, kładzenie dzieci spać, zapobieganie kłótniom itd. dopóki wszędzie nie zapanuje porządek... Read more

W przeciwieństwie do innych gier dotyczących opieki nad dziećmi, tutaj musisz także zająć się szkoleniem rodziców. Mama i Tata muszą wykonać określona zadania, abyś mógł przejść dany poziom. To oni zajmują się sprzątaniem, dyscypliną, nakrywaniem do stołu, gotowaniem obiadu, zabawami z psem, wspólnymi zabawami i grami - a to wszystko aby pokonać złe nawyki.

W grze znajdują się trzy różne nianie i pięć rodzin z problemami. Każda niania reprezentuje inny poziom trudności. Claudia daje najmniej zadań o niskim poziomie trudności. Matilda to średni poziom, zaś Betty - najtrudniejszy. Możesz zmienić poziom trudności dopiero, kiedy przejdziesz wszystkie poziomy z określoną rodziną. Czyli na przykład możesz zacząć od łatwego poziomu z pierwszą rodziną i w drugiej przenieść się na poziom trudny.

Gra ma sporo dobrych cech - takich jak szczegółowa grafika, przyjemna muzyka i wciągająca zabawa, zajmująca dość dużo czasu. Nie polecamy tej gry rodzicom z dziećmi, gdyż jest to prawdziwie piekielny wyścig z czasem. Jednak fani gatunku z pewnością będą bawić się świetnie, grając w “Nanny 911”.