Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Murders: Jack the Ripper gra
3.2727272727273
22

Mystery Murders: Jack the Ripper

Przez lata tajemnica najbardziej bezwzględnego seryjnego mordercy Kuby Rozpruwacza była niejasna. Jednak dla sławnej pani jasnowidz Emmy de Ville i sprytnego inspektora Freda Abberline'a z londyńskiego Scotland Yard'u z gry Mystery Murders: Jack the Ripper tajemnica pozostała tajemnicą. Używając niesamowitych zdolności i najlepszych talentów dochodzeniowych, zdołają przyłapać mordercę w nowej niezwykłej grze z gatunku ukryte obiekty. Pobierz Mystery Murders: Jack the Ripper całkowicie za darmo i spróbuj zdemaskować mordercę.

MYSTERY MURDERS: JACK THE RIPPER ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY MURDERS: JACK THE RIPPER

MYSTERY MURDERS: JACK THE RIPPER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wydaj się, że Big Fish Games nigdy nie znudzi się wydawaniem gier typu ukryte obiekty, co rzeczywiście jest świetną wiadomością, bo zrobili to znowu! Przygotuj się na kolejną przygodę - Mystery Murders: Jack the Ripper! Temat znajomy a gra dobra na okazje, gdy będziesz chciał zagrać w coś, co nie wymaga wielkiego nakładu myślenia. Nawet grając w trybie zaawansowanym, gra jest prosta i przewidywalna... Read more

Fabuła jest wciągająca. Bazowana na opowieściach o Kubie Rozpruwaczu, które wszyscy znają i może nawet lubią. W scenariuszu masz sny o śmierciach spowodowanych przez Kubę rozpruwacza i musisz zawiadomić władze. Polujesz na czarodziejskie symbole i karty tarota. Jak już powiedzieliśmy wcześniej, to relatywnie prosta gra, jest tu duża ilość mini-gier a sama gra nie jest zła. Jest tu mnóstwo dialogów, ale tym razem nie są one denerwujące i ważne dla twoich poczynań.

Grafika jest świetna, przejrzysta i piękna, jednak dość ciemna i brakuje jasnych kolorów. Wiele ukrytych obiektów zostało wtopionych w tło w nieuczciwy sposób. Ważne jest by producenci postępowali fair w stosunku do graczy jeśli chcą by ci zostali potencjalnymi nabywcami!

Łamigłówki są różne – proste i trudniejsze. Podobnie jest ze scenami z ukrytymi obiektami. Historia jest niezła – rozwiązywanie spraw kryminalnych i schwytanie Kuby rozpruwacza (chcielibyśmy tylko wiedzieć jak ona się kończy!). Podkłady głosowe są rewelacyjne! Gra jest fantastyczna, jednak nie wciąga od razu a dopiero po około godzinie gry.

Gra oferuje standardowy tryb gry, wybór dźwięku i muzyki w menu opcje. Muzyka za bardzo nie wpada w ucho, jednak można tu usłyszeć różne, ciekawe dźwięki, które tworzą niepowtarzalna atmosferę: trzeszczącą podłogę, schody, krzyki, śmiech.

Dysponujesz notesem, który zapoznaje cię z fatami historycznymi w małych dawkach a na późniejszym etapie gry odnajdujesz mapę, która pomaga ci łatwo zmieniać lokację. Mini-gry były bardzo proste i mieliśmy nadzieję, że z czasem staną się bardziej złożone.

Jeśli jesteś fanem gier kryminalnych Mystery Murders: Jack the Ripper z pewnością ci się spodoba!