Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Heritage: Sign of the Spirit Collector's Edition gra
3.3846153846154
13

Mystery Heritage: Sign of the Spirit Collector's Edition

Rozwiąż tajemniczą sprawę i przełam klątwę w ekscytującym wydaniu gry HO Mystery Heritage: Sign of the Spirit! Po nagłej śmierci w rodzinie Williamsów ludzie wpadają w panikę, a twoim zadaniem jest powstrzymać strach i rozwikłanie całek tajemnicy. Czy ta śmierć to wynik starej klątwy, czy tez część czegoś głębszego?Rozwiązuj liczne, wyzywające łamigłówki i graj w mini-gry zanim wszystko stanie się jasne! Mystery Heritage: Sign of the Spirit Collector`s Edition jest już dostępna dla wszystkich, więc pobierz grę już teraz, całkowicie za darmo! Powodzenia!

MYSTERY HERITAGE: SIGN OF THE SPIRIT COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY HERITAGE: SIGN OF THE SPIRIT COLLECTOR'S EDITION

MYSTERY HERITAGE: SIGN OF THE SPIRIT COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak się okazuje, mroczna grafika, przyzwoite podkłady muzyczne i dziwna opowieść nie wystarczą by stworzyć dobra grę z gatunku ukryte przedmioty z wciągająca atmosferą. Pomimo dość intrygującej komplikacji fabuły, byliśmy zawiedzeni ostatnią grą Urse Games... Read more

Na początek, wydarzenia dzieją się głównie w nocy, na ciemnych cmentarzach, opuszczonych ogrodach i dziwacznych posiadłościach pokrytych mchem, rdzą i sadzą. Pomimo mrocznego otoczenia, Mystery Heritage: Sign of the Spirit jest całkowicie pozbawiona posępnej atmosfery, do której przywykliśmy. Nawet straszne sceny przerywnikowe z duchem, który przeobraża się w potwora z ogromna gębą na naszych oczach, nie tworzy odpowiedniego wrażenia.

Co więc jest nie tak z tą grą? Po pierwsze, akcja rozwija się zbyt wolno, co nie pozwala graczowi wniknąć w skórę głównej postaci. Po drugie, nie bardzo przekonała nas grafika Mystery Heritage: Sign of the Spirit. Większość podkładów jest zamazana i mało szczegółowa. W rezultacie, grafika wygląda na lekko przestarzałą, odwołującą się do starych komiksów.

Jeśli chodzi o samą grę, Mystery Heritage: Sign of the Spirit miło nas zaskoczyła niezwykłymi łamigłówkami i mini-grami, trzema poziomami trudności i przejrzystymi scenami z ukrytymi przedmiotami. W każdej lokacji znajdziemy kilka przepięknie animowanych elementów, choć w świecie gry nie ma prawie żadnych elementów interaktywnych. Dodatkowo, jest trochę zbyt wiele krążenia w kółko, co szybko staje się denerwujące i po chwili zaczyna irytować.

Ogólnie, nie ma nic niezwykłego w Mystery Heritage: Sign of the Spirit. Nie jest to najgorsza gra jaką widzieliśmy, jednak też nie najlepsza. Jeśli nie macie nic lepszego do roboty i nie macie nic przeciwko powtarzalności gier, witamy w Mystery Heritage: Sign of the Spirit!