PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon

To smutna opowieść o młodej dziewczynie Nicole, która podróżuje po świecie w poszukiwaniu swojego ojca! Pomóż jej znaleźć go w nowej, ciekawej grze The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon! Dołącz do Nicole i jej najlepszego przyjaciela Igora, rozwiąż zagadki i zapobiegnij globalnej katastrofie! Nową grę typu ukryte obiekty The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon możesz pobrać bezpłatnie. Uratuj ludzkość!

Title - The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon Game Download for PC and Mac Description - Take a look at The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon, a Ukrytymi Przedmiotami game presented by Artogon Games. To smutna opowieść o młodej dziewczynie Nicole, która podróżuje po świecie w poszukiwaniu swojego...
The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon gra
3.5333333333333
90

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE MYSTERY OF THE CRYSTAL PORTAL: BEYOND THE HORIZON

THE MYSTERY OF THE CRYSTAL PORTAL: BEYOND THE HORIZON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek ktoś pomyślał, że gra The Mystery of the Crystal Portal dobiegła końca? Oczywiście, my tak nie sądziliśmy. Big Fish Games nie mogła przegapić okazji, żeby kontynuuować tą intrygującą opowieść. Dzisiaj możemy więc grać w The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon - świeżutką, nową część słynnej już gry typu ukryte obiekty, w której udajesz się na kolejną misję z Nicole i Igorem. Twoim celem jest ocalenie zaginionego ojca Nicole... Read more

Hybryda gry przygodowej i ukrytych obiektów powróciła z wysokiej jakości efektami wizualnymi i uroczym środowiskiem gry. W porównianiu z poprzednimi częściami, The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon jest pełniejsza, charakteryzuje się dopracowaną grafiką i wciągającą rozgrywką. Deweloperzy nie tylko próbują utrzymać udaną rozgrywkę z poprzedniej edycji, ale zastosowali również kilka sztuczek. Zobaczysz więc zaktualizowany system przedmiotów oraz kilka nowych zagadek. Z pewnością, nie jest to przełomowa decyzja, ale pojawienie się menu otaczającego jakiś obiekt sprawia, że poszukiwania są wygodniejsze.

W przeciwieństwie do pierwszego rozdziału, The Mystery of the Crystal Portal: Beyond the Horizon wygląda raczej solidnie i robi wrażenie, wciąż jednak brakuje w niej wyzwań w postaci mini gier czy zagadek. Większość zadań jest zrozumiała i często wymaga wykonywania niepotrzebnych kroków, co sprawia, że rozgrywka jest trochę denerwująca. Gdyby w grze było więcej ekskluzywnych mini gier, poszukiwania byłyby bardziej złożone. Ponadto, możesz uznać że gra jest trochę za krótka. Pomimo kilku nużących elementów, tytuł oferuje dobrze zaprojektowaną grę typu ukryte obiekty. Powodzenia!

7, April 2010

KOMENTARZE DLA THE MYSTERY OF THE CRYSTAL PORTAL: BEYOND THE HORIZON