Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Miriel's Enchanted Mystery gra
4.0441176470588
68

Miriel's Enchanted Mystery

Gatunek: Na czas

Weź udział w ekscytującej przygodzie Miriel, magicznej handlarki, i rozwikłaj tajemnicę zagadkowego artefaktu w tej kontynuacji świetnej serii. Tym razem starożytny artefakt należący do babci Miriel zabierze Cię w ekscytującą podróż po świecie tajemnic, intryg i zagadek. Odkryj sekret artefaktu, prowadząc swój magiczny sklep i obsługując klientów w tym wciągającym połączeniu gry na czas i gry ukrytych przedmiotów!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MIRIEL'S ENCHANTED MYSTERY

MIRIEL'S ENCHANTED MYSTERY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Miriel’s Enchanted Mystery” to druga z serii gier o przygodach Miriel, która stanowi dobre połączenie gatunku gier na czas z poszukiwaniem ukrytych przedmiotów. Firma Mysth People nie miała zamiaru zaskoczyć graczy, a jedynie stworzyć interesującą fabułę z ciekawymi zadaniami... Read more

Ten sequel zabiera Cię w fascynującą podróż po świecie, w trakcie której będziesz wyczarowywać nowe produkty, otwierać sklepy i sprzedawać smakołyki przy użyciu magii. Zaczynasz od sporządzania wyśmienitych potraw dla swoich klientów. W przeciwieństwie do pierwszej części, pełnej krótkich zadań w rodzaju match-3, tutaj czekają Cię zadania polegając na szukaniu ukrytych przedmiotów, które pozwolą Ci ulepszyć świadczone usługi. Im szybciej uda Ci się wykonać zadania, tym więcej otrzymasz dodatkowego złota.

Gra posiada jeden denerwujący element - nie można powtórzyć poziomu, w celu osiągnięcia lepszego wyniku. Ambitni gracze mogą być tym nieco rozczarowani. Inną wadą jest sposób sterowania grą. Symbole składników są niewielkie i w związku z tym często zdarza Ci się kliknąć na niewłaściwej ikonie. Na szczęście pomyłki nie pociągają za sobą zbyt poważnych konsekwencji.

Mimo wszystko “Miriel’s Enchanted Mystery” to jedna z niewielu gier, w które naprawdę warto zagrać. Świetna grafika, wciągająca zabawa i niesamowicie ekscytująca fabuła - twórcom naprawdę należą się pochwały. Zresztą, dlaczego nie przekonasz się sam?