Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Megaplex Madness: Summer Blockbuster gra
3.25
8

Megaplex Madness: Summer Blockbuster

Gatunek: Na czas

"Megaplex Madness: Summer Blockbuster" to przyjemna gra na czas pełna rozmaitych zadań. Zbierz pięć kin pod jednym dachem i stwórz własny Megaplex! Każda sala może mieć inny wystrój. Jeśli Twój Megaplex odniesie sukces, uda Ci się odnieść zysk. Te dodatkowe pieniądze możesz wydać na poprawę świadczonych usług. Z pewnością spodoba Ci się wciągająca gra "Megaplex Mania: Summer Blockbuster"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

MEGAPLEX MADNESS: SUMMER BLOCKBUSTER ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MEGAPLEX MADNESS: SUMMER BLOCKBUSTER

MEGAPLEX MADNESS: SUMMER BLOCKBUSTER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Gold Sun Games wydała niedawno nową grę na czas. Jest to “Megaplex Madness: Summer Blockbuster”. W tej grze budujesz olbrzymi filmowy Megaplex z pięcioma salami kinowymi. Każda sala ma swój motyw przewodni, który zależy od wyświetlanych filmów i może to być science-fiction, romans, akcja, western lub horror... Read more

Nie możemy powiedzieć, żeby gra w “Megaplex Madness - Summer Blockbuster” różniła się drastycznie od innych gier na czas, ale z pewnością ma ona pewne nowe elementy. Jak zwykle, musisz obsłużyć klientów, którzy odwiedzają Twój Megaplex. Ich potrzeby wyświetlane są w kółkach nad ich głowami, a Ty musisz kliknąć i przenieść ich w odpowiednie miejsce. Niektórzy klienci będą prosili Cię o coś, czego nie masz w ofercie, ale jest na nich niezawodny sposób: wystarczy podnieść ich do góry i dobrze potrząsnąć, a zaraz zmieniają zdanie. Czy to nie miłe podejście do klienta?!

“Megaplex Madness - Summer Blockbuster” to bardzo długa gra. Jeśli wliczyć w to cztery dostępne tryby gry, ma ona około dwustu poziomów! Gra posiada dopracowaną grafikę 2D i przyjemną muzykę. Tempo gry wydaje się nieco szybkie, nawet w trybie ‘relaxed’, więc niedoświadczeni gracze mogą mieć z początku nieco trudności. Fanom tego rodzaju gier “Megaplex Madness:  Summer Blockbuster” spodoba się od pierwszej minuty!