Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mayan Puzzle gra
3.65
20

Mayan Puzzle

Przenieś się w malownicze lokacje Mayan i przygotuj się na poważne wyzwanie. W grze Mayan Puzzle czekaja na ciebie skomplikowane łamigłówki, które pochłoną cię bez reszty! Wytęż swój mózg rozwiązując te wyzywające zadania przez 50 poziomów gry. Jako, że gra łączy w sobie różne gatunki, zdecydowanie nie jest monotonna. Animowane, ułożone tematycznie tło i unikatowe podkłady dźwiękowe Mayan zajmą cię na długie godziny! Pobierz Mayan Puzzle całkowicie za darmo i odkryj sekret Mayan, który czeka na ciebie w łamigłówkach!

MAYAN PUZZLE ZRZUTY EKRANU

MAYAN PUZZLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak się okazuje, zapotrzebowanie na gry typu match-3 wciąż jest ,pomimo faktu, że rynek gier jest nimi przepełniony. Developer musi zatem być świadomy, że aby podbić rynek grą tej serii musi to być prawdziwy przełom. Mayan Puzzle od Big Fish Games pokrywa się z tymi oczekiwaniami... Read more

Utrzymując wszelkie klasyczne elementy tradycyjnej match-3, Mayan Puzzle posiada cztery tryby gry. Ta innowacja wnosi świeżość do gatunku, który tak bardzo jej potrzebuje. Tryby różnią się od siebie nie tylko cechą czasową ale także samym osiąganym celem. Każdy z nich stawia przed graczem inne wyzwania, i każde jest warte spróbowania. Grywalność Mayan Puzzle może zadziwić nawet profesjonalistów tego gatunku, którzy zaczną postrzegać kategorie gry w całkowicie nowy sposób.

Jest mnóstwo gier, które krytukuje się w różnych aspektach, wliczając w to szatę graficzna i muzykę. Mayan Puzzle jest tu wyjątkiem. Jest na tyle odrębna, że ciężko jest wymienić wszystkie jej zalety.

Pierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok rozpoczynając grę jest udźwiękowienie i ilustracje. Mamy tu 32 fantastycznie teksturowane, animowane tła. Można podziwiać egzotyczne widoki wieczornej burzy w dżungli, malowniczego wschodu słońca nad jeziorem lub starożytnych piramid Majów o zachodzie słońca. Nawet samo menu odzwierciela mistrzostwo dezajnerów. Niesamowicie skomponowana muzyka pasuje do tematu jak ulał. Można usłyszeć dźwięki ptaków z dżungli, zwierząt, deszczu i błyskawic a oryginalny soundtrack Majów jest dopełnieniem całości.

Widoczne jest na pierwszy rzut oka, że wiele pracy zostało włożone w Mayan Puzzle. Zdecydowanie warta zagrania, gra raczej cię nie zawiedzie. Nawet jeśli nie gustujesz w grach match-3 , Mayan Puzzle nie pozostawi cię niewzruszonym.