Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Lost in Time: The Clockwork Tower gra
4.1904761904762
21

Lost in Time: The Clockwork Tower

Przywróć miastu jego utracone piękno w unikatowej i wspaniałej grze z ukrytymi przedmiotami pt. "Lost in Time: The Clockwork Tower". Przebadaj różne lokacje znajdujące się w tym mieście, odkryj jego skrywane tajemnice i uratuj je od zamrożenia poprzez podróżowanie przez różne etapy jego istnienia. Przywróć mieszkańcom pokój i szczęście zanim ich ojczyzna zostanie na zawsze zniszczona. Możesz pobrać "Lost in Time: The Clockwork Tower" już teraz zupełnie za darmo i zabawić się podczas czekającej tutaj na Ciebie niezapominalnej podrózy przez czas!

LOST IN TIME: THE CLOCKWORK TOWER ZRZUTY EKRANU

LOST IN TIME: THE CLOCKWORK TOWER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Lost in Time: The Clockwork Tower” stanowi idealny wręcz przykład na to, jak powinna wyglądać prawdziwa gra przygodowa. Namco Networks, którzy są wydawcami tej gry z ukrytymi przedmiotami, wybrali podróż w czasie jako motyw przewodni dla jej tytułu. Mieliśmy już styczność z tematyką tego rodzaju w przeszłości i niestety musimy stwierdzić, że w większości przypadków nie sprawdzała się ona do końca i zawierające ją produkcje okazywały się conajmniej dziwne. Tym razem przygotowaliśmy się na to, że gra ta okaże się kolejną klapą, jednak okazało się, że znajdowaliśmy się w nie lada błędzie... Read more

Zgodnie ze scenariuszem, wcielasz się tutaj w rolę pracowitej Elizy, która przez przypadek uszkadza miejscowy zegar na rynku. Konsekwencje tego czynu okazują się o wiele bardziej poważne niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Nikt poza Tobą nie jest w stanie podołać wszystkim skomplikowanym zadaniom. Masz jednak małego pomocnika, stopera, który oprowadza Cię poprzez podróże w czasie i komentuje Twój każdy krok w sarkastyczny i zarazem niesamowicie zabawny sposób.

W “Lost in Time: The Clockwork Tower” mini gry oraz poboczne zadania nie zostały stworzone w stylu na poszukiwanie ukrytych przedmiotów czy też łamigłówek, jednak na szczęście wszystkie one są dosyć ambitne i posiadają dosyć niecodzienne sposoby rozwiązania. Nawigacja, która stanowi najsłabaszą stronę większości tego typu produkcji, jest tutaj dosyć płynna. Zostajesz tutaj wyposażony w mapę, która pozwoli C na “przeskakiwanie” do wcześniej odwiedzonych już miejsc. Jeżeli chodzi o system wskazówek, to nie można im tutaj nic zarzucić, ponieważ są one bardzo jasne i klarowne. Opracowanie graficzne zostało bardzo dobrze sporządzone i jest przyjemne dla oka. Przedstawiany tutaj styl steampunkowy także dodaje dużo do otaczającej atmosfery. Poza ukrytymi diamentami oraz węgielkami, nie znajdziesz tutaj zbyt drobnych przedmiotów do odnajdowania. Producenci odwalili tu kawał naprawdę dobrej roboty, ponieważ wszystkie przedmioty znajdujące się w “Lost in Time: The Clockwork Tower” są całkowicie logiczne i w pełni pasują do swoich scenerii. Nawet fabuła została świetnie dopracowana i będzie w stanie utrzymać Cię w ciągłym napięciu aż do samego końca. Podsumowywując, “Lost in Time: The Clockwork Tower” jest świetną grą dla każdego fana przygodówek, bowiem przynosi ona ze sobą całą masę wspaniałej zabawy oraz rozrywki.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 596 M