Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Lost Chronicles: Fall of Caesar gra
3.65
20

Lost Chronicles: Fall of Caesar

Vast Studios przygotowało dla nas już kolejną, niesamowicie wciągająca oraz pełną barw grę z ukrytymi przedmiotami, która należy do serii z Lost Chronicles. Obecne tutaj, żywe oraz malownicze krajobrazy Południowych Włoch, Grecji oraz Krety na pewno zdołają zawładnąć Twoim sercem podczas podróży poprzez scenerie obecne „Lost Chronicles: Fall of Caesar”. Jedne z najważniejszych postaci w historii oczekują Twojego przybycia, abyś mógł wziąć udział w skomplikowanym oraz wciągającym dochodzeniu dotyczącym śmierci Cezara. Dowiedz się, co uknuł Marcus Brutus, będący najbliższym przyjacielem oraz protegowanym Cesarza, przyłącz się do grupy Senatorów i zabij Juliusza Cezara. Jeżeli masz ochotę zagrać w nie tylko wciągającą, ale także edukacyjną gę, to „Lost Chronicles: Fall of Caesar” będzie dla Ciebie jedną z najlepszych opcji!

LOST CHRONICLES: FALL OF CAESAR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie ma co robić tajemnicy z faktu, że Juliusz Cezar był najbardziej wyróżniającym się generałem ze Starożytnego Rzymu. Dzięki jego działaniom oraz osiągnięciom, stał się on głównym bohaterem dziesiątek legend oraz opowieści. Cezar jest także główną postacią w wielu wysoko budżetowych filmach oraz grach komputerowych... Read more

Wygląda na to, że nasze zainteresowanie życiem i naturą cesarza Starożytnego Rzymu nigdy nie maleje. Zatem gra pt. “Lost Chronicles: Fall of Caesar” przedstawia nam najświeższą opowieść na temat treo słynnego generała. Jeżeli lubisz historię, to ta produkcja na pewno przypasuje Ci do gustu. Opracowanie graficzne jest tu przejrzyste i dosyć dobre, zaś obiekty z ukrytymi przedmiotami stosunkowo łatwe do odnaleznienia, oprócz oczywiście kilku z nich, które są szare lub brązowe i zlewają się z tłem. Na całe szczęście przycisk podpowiedzi znajduje się zawsze pod Twoją ręką i możesz z niego korzystać co 40 sekund. Mini gry są tu proste, czasami dosyć mdłe, ale zawsze możliwe do przeskoczenia. Jeżeli nie należysz do doświadczonych graczy, taki poziom zadań na pewno okaże się dla Ciebie dosyć dobry.

Podczas gry grafika jest wyśmienita, sama rozgrywka okazuje się powolna, w szczególności kiedy masz ochotę porozmawiać ze wszystkimi postaciami, na które się napotkasz. Pomimo, że wszyscy, których spotykasz są od siebie różni, to mają taki sam wyraz twarzy.  Prawdę mówiąc, nie mielibyśmi nic przeciwko tym częstym i długim dialogom, gdyby tylko podkład głosowy był bardziej profesjonalny i gdyby dźwięki były bardziej przyjemne.

Podsumowywując, jesteśmy bardzo zadowoleni z fabuły “Lost Chronicles: Fall of Caesar”, jednak jej ostatnia scena jest dosyć niejasna i niedokończona. Brak instrukcji oraz łamigłówki pozbawione wyobraźni mogą zrazić do siebie część fanów gier z ukrytymi przedmiotami. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany historią starożytności, na pewno docenisz całe środowisko Starożytnego Rzymu. Miłej zabawy!