Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Little Things Forever gra
3.6521739130435
23

Little Things Forever

Programiści z KlickTock wkrótce przedstawią nowa grę zatytułowaną Little Things Forever. Będzie to druga część wielkiego hitu. Przygotuj się na wkroczenie w zdumiewający świat łamigłówek i zdobywanie nowych doświadczeń w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Zbieraj kawałki, rozwiązuj łamigłówki i puzzle, znajduj małe obiekty, itp.. Gra Little Things Forever zaskoczy cię niezwykłym wykonaniem i uroczym soundtrackiem. Mnóstwo rzeczy do zrobienia w grze uchwyci twoją uwagę na dlugi czas. Wystarczy jedynie poczekać na ukazanie się Little Things Forever i bądź pierwszym, który odkryje tą wspaniała grę.

LITTLE THINGS FOREVER ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LITTLE THINGS FOREVER

LITTLE THINGS FOREVER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie masz pojęcia co robić gdy szef nie widzi? Twój komputer jest stary i powolny, jednak wciąż marzysz o ciekawej grze? Masz dość głupich i nudnych gier z powtarzającą się fabułą, zaśmieconymi scenami z ukrytymi przedmiotami i niekończącą się wędrówką w te same miejsca? Mamy dla ciebie świetną radę! Zagraj w Little Things Forever, długo oczekiwać kontynuację słynnej gry Little Things od KlickTock!.. Read more

Nie ważne czy znasz pierwszą część serii czy też nie, zasady gry są łatwe do zrozumienia. W skrócie, twoim zadaniem jest odnaleźć określony numer poszczególnych przedmiotów w kolorowych stosach śmieci. Wydawać się może, że zadanie jest banalne, jednak chodzi o to, że nie znajdziemy tu standardowych, ciemnych scen z ukrytymi przedmiotami. Zamiast tego, Little Things Forever oferuje nam do zbadania proste, kolorowe kartki papieru z namalowanymi ikonami przeróżnych przedmiotów, wliczając miniatury przedstawicieli prehistorycznej fauny, kolorowe guziki, pinezki, filiżanki, zabawki, łyżeczki i inne rzeczy.

Jeśli chodzi o grę, jest tu tylko jeden tryb gry bez ograniczeń czasowych, nielimitowanymi podpowiedziami, żadnych kar za nadmierne klikanie i proste mini-gry. Jeśli przywykliście do tradycyjnego systemu podpowiedzi podświetlającego obiekt z listy, przygotujcie się na trudności. Być może z chęci dodania ciut więcej wyzwania do gry, chłopaki z KlickTock, zastąpili zwykły błysk dziwaczną poświatą wskazującą miejsce w którym znajduje się przedmiot, jednak nie dokładnie sam obiekt.

Ogólnie, łącząc prymitywna grafikę z przyjemnym podkładem muzycznym, miłymi efektami dźwiękowymi i niezłą grą, Little Things Forever wywołuje całkiem pozytywne wrażenie. Nie możemy obiecać, że pokochacie grę od pierwszego poziomu, jednak zatwardziali fani gier HO, powinni spróbować. Polecamy! Miłej zabawy!