Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Legacy: World Adventure gra
5
1

Legacy: World Adventure

Zwiedź świat jako Emily King, młoda łowczyni przygód szukająca wrażeń i głodna wiedzy. Pomóż jej odzyskać rodzinną spuściznę w szokującym wyścigu dookoła świata! Ta przygoda sprawdzi twoje umiejętności dopasowywania 3 elementów oraz Twoją wiedzę o świecie, oferując ekscytujące wskazówki i oszałamiające widoki! Wkrocz na pokład statków powietrznych, aby wziąć udział w mini-grach i w wyścigu życia, w którym pokażesz, na co Cię stać!

LEGACY: WORLD ADVENTURE ZRZUTY EKRANU

LEGACY: WORLD ADVENTURE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra typu “match 3” - “Legacy: World Adventure” została stworzona i wydana przez firmę Big Blue Bubble. Musisz w niej pomóc Emily King, młodej miłośniczce przygód, wygrać wyścig dookoła świata. Jej przodkom udało się tu zrobić wiele razy i musi ona podtrzymać rodzinną tradycję... Read more

Co ciekawe, w wyścigu tym brak wytyczonych kierunków. Oznacza to, że uczestnicy nie wiedzą jakim szlakiem podążać i gdzie znajduje się meta. Aby otrzymać wskazówki uczestnicy muszą poradzić sobie z łączeniem 3 elementów. Każda rozwiązana łamigłówka daje wskazówkę, dotyczącą kraju przeznaczenia. Ile podpowiedzi wystarczy, aby odgadnąć kolejne kraje zależy tylko od wiedzy gracza. Nam zazwyczaj udawało się trafić już po pierwszej wskazówce, gdyż są one strasznie oczywiste. Na przykład każą wskazać kraj, w którym możesz znaleźć Buckingham Palace, czy Parthenon. To zdecydowanie zbyt banalne!

Jeszcze jedno jest dziwne w grze “Legacy” World Adventure”. Na świecie jest około 200 krajów, ale w grze wspomnianych jest zaledwie 30 z nich i czasami musisz w kółko powracać do danego państwa. Dodanie kilku egzotycznych miejsc uczyniłoby grę nieco bardziej wymagającą. Możesz bez wahania zaproponować ją swoim dzieciom. Zapewne będą się bawić lepiej niż my. Dobrej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000 Windows XP Windows Vista

Memory: 512 MB

DirectX: 7

CPU: 1GHZ