Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Ice Cream Craze: Tycoon Takeover gra
3.1428571428571
91

Ice Cream Craze: Tycoon Takeover

"Ice Cream Tycoon" to Twoja szansa na stworzenie własnego, lodowego imperium! Zacznij od sprzedawania lodów na ulicy, a swoje zarobki wydaj na podniesienie standardu swoich usług. Zdecyduj jakie lody kupić i gdzie je sprzedawać. Prowadzenie interesów jest trudne, więc uważaj, żeby nie popełnić żadnych błędów, gdyż konkurencja tylko na to czeka! Użyj sprytu i obierz własną drogę na szczyt!

ICE CREAM CRAZE: TYCOON TAKEOVER ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ICE CREAM CRAZE: TYCOON TAKEOVER

ICE CREAM CRAZE: TYCOON TAKEOVER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pomówmy o drugiej części gry “Ice Cream Craze” firmy GameFool. W grze “Tycoon Takeover” musisz pomóc Annie rozwinąć jej biznes w postaci lodziarni na kółkach do potęgi, która będzie wyzwaniem dla lodowego potentata BigCo. Żeby tego dokonać potrzebujesz 5000 dolarów w banku i znaczącej obecności swojej firmy we wszystkich 9 częściach miasta.  .. Read more

Ta gra na czas polega na obsłudze klientów Twojego vana z lodami.

Klienci zamawiają rożki oraz wafle przekładane lodami o różnych smakach, więc nie pomyl zamówień i nie każ klientom czekać, gdyż stracą cierpliwość i sobie pójdą. Zaczynając od trzech smaków i trzech polew, stopniowo poznasz więcej produktów. Trudność każdego poziomu zależy od tego, w której części miasta się znajdujesz i o co toczy się gra.

Zabawa jest podzielona na dni i to, co sobie na dany dzień zaplanujesz w znacznym stopniu wpływa na to, jaki sukces odniesie Twój lodowy biznes. Sprawia to, że oprócz gry na czas liczy się także strategia. Jeśli chodzi o ulepszenia, otrzymujesz je w zamian za dobrą grę na pewnych poziomach i nie musisz ich kupować, jak w innych grach tego typu.

Grafika jest dopracowana, i piękna, choć pozbawiona animacji. Szczerze powiedziawszy muzyka jest frustrująca. I jeszcze jedna irytująca rzecz - Anna porusza się zbyt wolno; chciało by się krzyknąć “Szybciej!”. Ogólnie rzecz biorąc gra jest przyjemna - być może nie jest to hit, ale miłośnikom gatunku niewątpliwie się spodoba.