Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hania 2: Magiczna Kraina gra
3.1650485436893
103

Hania 2: Magiczna Kraina

Czy jako dziecko zdarzyło Ci się zgubić w centrum handlowym? Gra "Hania 2: Magiczna Kraina" opowiada historię dziewczynki, która zgubiła się w magicznym świecie elfów. Mama Holly potrzebuje Twoich umiejętności odnajdywania ukrytych przedmiotów w odszukaniu jej dziecka. Zbadaj Magiczną Krainę i odszukaj ponad 3500 przedmiotów w 14 miejscach! Cudowna, ręcznie malowana grafika, czarująca atmosfera i wciągające łamigłówki w grze "Hania 2: Magiczna Kraina" zapewnią Ci świetną rozrywkę!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HANIA 2: MAGICZNA KRAINA

HANIA 2: MAGICZNA KRAINA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Holly 2 - Magic Land” firmy Alawar Games to druga część gry ukrytych przedmiotów “Holly - A Christmas Tale”. Wcielasz się w rolę matki, która przechodzi przez zaczarowany, książkowy portal do magicznej krainy. Celem jest odnalezienie Twojej córki, która zniknęła po przejściu przez portal... Read more

Cześć polegające na poszukiwaniu przedmiotów jest standardowa. Musisz po prostu odszukać obiekty z listy. Wykonanie wszystkich zadań nie zajmie wiele czasu, gdyż są one raczej łatwe. Zabiera to około czterech godzin. Jeśli zdarzy Ci się utknąć w trakcie gry, pomogą Ci podpowiedzi. Możesz skorzystać z trzech podpowiedzi na poziom, ale zdobywasz jedną dodatkową za każdym razem, kiedy odszukasz trzy złote truskawki.

Gra posiada piękną, ręcznie malowaną grafikę, wciągającą fabułę i urocze postacie, jak mechanik, który wiecznie potrzebuje jakichś narzędzi, czy przesłodki kret. To wszystko tworzy niesamowicie dziecięcą atmosferę.

W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, gra “Holly 2 - Magic” skierowana jest do dzieci. Ale nie oznacza to wcale, że nie spodoba się Tobie. Jeśli męczą Cię trudne zadania i limity czasu, ta gra jest w sam raz dla Ciebie. Spokojne tempo gry pozwoli Ci odprężyć się po ciężkim dniu. Możesz także zagrać w nią ze swoimi dziećmi, dla których będzie ona większym wyzwaniem, niż dla dorosłych graczy. Miłej zabawy!