Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Haunted Hotel gra
3.2
10

Haunted Hotel

Jak w popularnej piosence zespołu Eagles, główny bohater tej gry ukrytych przedmiotów także zatrzymał się w złym hotelu. Teraz jest w pułapce… Nie może się z niej wydostać bez Twojej pomocy! Odwiedź wszystkie pokoje nawiedzonego "Haunted Hotel", odszukaj wskazówki, które pomogą Ci odkryć sekret tego tajemniczego miejsca i wydostań się z opuszczonych i strasznych korytarzy. Udowodnij wszystkim, że nie ma pułapki, z której nie potrafisz się wydostać!

HAUNTED HOTEL ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HAUNTED HOTEL

HAUNTED HOTEL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Bohater gry ukrytych przedmiotów “Haunted Hotel” ma naprawdę zły wieczór. Najpierw jego samochód zepsuł się na zupełnym odludziu. Następnie, szukając pomocy, znalazł się w strasznym hotelu bez wyjścia. Twoim zadaniem w tej grze jest pomóc głównemu bohaterowi wydostać się z pułapki... Read more

Gra nie oferuje nic specjalnego. Musisz przemierzać korytarze i pokoje hotelowe w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, które pomogą Ci wydostać się z opresji. Jeśli utkniesz, do Twojej dyspozycji jest nieograniczony system podpowiedzi, jednak nie korzystaj z nich zbyt często, gdyż obniżą Twój końcowy wynik. Po każdym poziomie możesz zagrać w rozmaite mini gry, jak układanie puzzli, rozsupływanie lin i wiele innych.

Trudno nie wspomnieć o kilku istotnych wadach gry “Haunted Hotel”. Gra jest bardzo źle przetłumaczona na język angielski. Czasami naprawdę trudno zrozumieć o co w niej chodzi z powodu brakujących słów, nielogicznych czasów i licznych błędów gramatycznych.

Grafika i cechy gry są także wykonane bardzo niskim kosztem. Twórca gry, Specialbit Company, mógł poświęcić kilka dodatkowych miesięcy na dopracowanie gry przed wypuszczeniem jej na rynek. Jeśli jednak jesteś fanem gier ukrytych przedmiotów, może powinieneś dać “Haunted Hotel” szansę - a nuż Ci się spodoba!