Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hamlet gra
3.6448598130841
107

Hamlet

Chcesz uczestniczyć w jednym ze słynnych dramatów Szekspira- Hamlet? Nie przegap szansy zmienić wszystkie wydarzenia w nowej strategicznej grze Hamlet! Będziesz podróżował w czasie i wykonywał ciekawe zadanie! Głównym z których będzie uratowanie ukochanej Hamleta, Ofelie, z łap wrednego Klaudiusza. Możesz ściągnąć za darmo tą ekscytującą grę i poukładać puzzle, pocieszyć się dziwacznymi postaciami oraz oryginalnym opowiadaniem! Miłej zabawy!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

ZRZUTY EKRANU

VIDEO

HAMLET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Hamlet to tytuł nowej gry point and click od firmy Alawar Entertainment, która z pewnością przypomina nam arcydzieło Szekspira o tej samej nazwie. Pomimo tytułu, grę nie łączy nic z klasycznym dziełem z wyjątkiem kilku imion postaci. Jeśli więc masz nadzieję na wypełnienie luki w wiedzy z literatury, gra Ci w tym nie pomoże... Read more

Nie ujawniając zbyt wielu szczegółów z fabuły, możemy zdradzić, że będziesz podróżował w czasie i pomożesz Hamletowi uratować ukochaną od irytującego wielbiciela Klaudiusza. Zgodnie z gatunkiem gry, musisz przejrzeć różne lokacje i klikać na przedmioty, aby rozwikłać łamigówki. W przeciwieństwie do podobnych tytułów związanych z intuicyjną rozgrywką, Hamlet zapewnia graczom bogaty system wskazówek, który pozwala znaleźć rozwiązanie po kilkuminoutowym badaniu terenu.

Przygotuj się na rozwiązanie szerokiej gamy testów podczas podróży, m.inn.: zagadek logicznych, poszukiwań oraz testów, które pomogą Ci sprawdzić Twój refleks. Właściwie, jest to dziwna ale przyjemna gra, w której występuje postać o kształcie kiełbaski, śmieszne potwory, oraz Klaudisz - z metalową głową. Jak widzimy, deweloperzy mają dobre poczucie humoru i próbują przekazać  nam przełomową interpretację znakomitej tragedii szekspirowskiej. Hamlet oferuje efektywną rozgrywkę bez żadnych zagadek typu inventory, nużącego menu lub opcji. Najprawdopodobniej będziesz zniechęcony śmieszną prostotą i łatwością, z którą możesz wchodzić do gry lub ją opuszczać. Szczerze mówiąc, prostota rozgrywki to prawdziwy klejnot gry. Brawo!