Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Gunslinger Solitaire gra
2.5
4

Gunslinger Solitaire

Witaj na Dzikim Zachodzie. Czas przetestować Twoje karciane umiejętności! Gra została wykonana w najlepszym, amerykańskim duchu: musisz zlokalizować kopalnię złota, odnaleźć skarby… Gra składa się z 10 rund i 10 poziomów. Poczuj się jak kowboj, zdobywaj pieniądze i układaj pasjansa. Czujesz jak krew się w Tobie burzy, więc do dzieła!

GUNSLINGER SOLITAIRE ZRZUTY EKRANU

GUNSLINGER SOLITAIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma The Revills Games stworzyła grę “The Gunsliver Solitaire” i najwyższa pora na recenzję. Wcielamy się w postać kowboja, który poszukuje kopalni złota na Dzikim Zachodzie. Bierzesz więc swoją talię kart i zaczynasz grę... Read more

Pasjans oferuje 10 etapów, z których każdy składa się z 10 rund, jednak nowością jest możliwość osiągnięcia celu wcześniej. Aby ukończyć etap należy zarobić 6000 dolarów lub więcej, dlatego też jeśli zdobędzie się pieniądze szybko, można pominąć kolejne rundy i przejść na następny etap. Nie jest to do końca dobre rozwiązanie, gdyż po pierwsze - odbiera motywację do uczestniczenia we wszystkich 10 rundach, a po drugie - znacznie skraca grę. Poza tym w Sklepie można kupić specjalne karty, których możesz użyć za każdym razem, kiedy utkniesz. Stąd brak jakichkolwiek trudności, które trzeba pokonać w drodze do celu.

Mini-gry nie wyróżniają się niczym wyjątkowym, szczególnie strzelanie do puszek, w które naprawdę nie sposób grać. Grafika i dźwięk są także takie sobie…

Naszym zdaniem oczywiście możesz spróbować zagrać w tą grę, tylko aby przekonać się, że nie jest ona najlepszym przykładem pasjansa!