Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Grave Mania: Undead Fever gra
3.75
28

Grave Mania: Undead Fever

Ciesz się swoim pogrzebowym interesem w nowej, niezwykłej i niesamowitej grze na czas pt. Grave Mania: Undead Fever! Udaj się do Pastryport i dowiedz się dlaczego mieszkańcy zmieniają się w zombie! Nie pozwól by czynili okropne rzeczy, pomóż im zejść pod ziemię i spocząć w pokoju. Prowadź zakład pogrzebowy, zdobywaj pieniądze i baw się wraz z uroczymi postaciami! Nie marnuj czasu, pobierz Grave Mania: Undead Fever już teraz, całkowicie za darmo i znajdź wszelkie możliwe rozwiązania tego bałaganu! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

GRAVE MANIA: UNDEAD FEVER ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GRAVE MANIA: UNDEAD FEVER

GRAVE MANIA: UNDEAD FEVER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Graliśmy w wiele gier na czas, pomagając każdemu wybrednemu klientowi dostać to, po co przyszedł, ubrania, jedzenie w bardzo krótkim czasie. Tym razem, Big Fish Games zrobiło niezwykłą przeróbkę zwykłej gry na czas i ofiarowali nam całkiem nowa grę zatytułowaną Grave Mania: Undead Fever... Read more

Znajdziemy się tu w mrocznym świecie, gdzie zmarli ożywają i zaczynają zjadać żywych ludzi. Musisz ich wyłapywać i ponownie „usypiać” w najkrótszym czasie. Z pewnością, temat dość innowacyjny. Jednakże, sama gra oparta jest na Sally’s Salon, jedynie tu mamy do czynienia z zombie. Oczywiście, post-apokaliptyczne środowisko gry może przyciągać niewielu graczy, jednak sprawdza się. Groby, trumny i przebrzydłe zombie są lubiane przez wąską publiczność.

Jeśli niektórzy z was sądzą, że atmosfera Grave Mania: Undead Fever jest zbyt „martwa”, wszyscy muszą przyznać, że ta konkretna gra na czas jest niezwykle wyzywająca. Gra jest wartka czasami może zbyt szybka jednak zawsze wciągająca. Jest tu wiele mini-gier, co pomoże uniknąć rutyny klikania. Żadna z nich nie przeszkadza w grze a bardziej dokłada się do jej całokształtu.

Pomimo mrocznego tematu, Grave Mania: Undead Fever jest zabawną i miłą grą, gdzie można doznać wiele przyjemności i cieszyć się udana grą na czas. Choć wykonanie plastyczne nie należy do najpiękniejszych, jest zbyt zamazane i niewyraźne, do tej gry pasuje wyśmienicie. Jeśli więc jesteście zmęczeni zwykłymi grami HO, ta dynamiczna strategiczna gra z pewnością pomoże wam odzyskać równowagę Powodzenia!