Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Girls with Secrets gra
3.2857142857143
7

Girls with Secrets

Dowiedz się kto zamordował młodą dziewczynę w spokojnym miasteczku i złap morderce w nowej, ciekawej i niewiarygodnej i ekscytującej grze HO Girls with Secrets! Wciel się w rolę detektywa i zajmij się ta sprawą! Pomóż policji szukać wskazówek i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania! Jako najlepszy przyjaciel Amy musisz odkryć sekret i poznać prawdę. Pobierz grę i zbadaj przepiękne lokacje i rozwiąż sprawę!

GIRLS WITH SECRETS ZRZUTY EKRANU

GIRLS WITH SECRETS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gotowi na całkiem nową przygodę w świecie nastolatka, który martwi się tajemniczym morderstwem/ Jeśli sądzicie, że możecie zastąpić prawdziwego śledczego w tej sprawie, przygotujcie się zatem na nową grę HO zatytułowaną Girls With Secrets, pochodzącą od słynnego dewelopera Iwin, znanego między innymi za popularną grę Jewel Quest i wiele innych. Ta ciekawa podróż w świat tajemnicy nastolatka, podobna do słynnego serialu telewizyjnego Słodkie kłamstewka, właśnie się zaczyna! Przeczytajcie resztę naszej recenzji by dowiedzieć się jak dobra jest właściwie ta gra... Read more

Fabuła przypomina tę ze wspomnianego wyżej serialu i idzie mniej więcej tak: W małym, spokojnym miasteczku, jedno wydarzenie zmienia całkowicie życie jego mieszkańców! Spodziewalibyśmy się pewnie, że najbardziej popularna dziewczyna w mieście – Amy stanie się ofiarą wstrętnego mordercy? Policja jednak nie ma dowodów ani wskazówek ani o zdarzeniu ani o mordercy, więc do ciebie, najlepszego przyjaciela Amy, należeć będzie zadanie rozwikłania tej tajemniczej sprawy.

Kolejną cechą gry jest sama grywalność w Girls With Secrets. Gra składa się w głównej mierze z klasycznych scen HO i kliku mini-gier i łamigłówek. Z tego tez powodu, grę można łatwo kategoryzować jako HO/Puzzle/Przygoda. Sceny HO w tej grze single player oparte są na listach tekstowych a przedmiotami, których poszukujemy. Niektóre przedmioty napisane na czerwono muszą być odnalezione by gra mogła być kontynuowana. Mini-gry są bardzo proste i wszystkie można znaleźć w grach z ukrytymi obiektami, więc nie są zbyt oryginalne, ale wciąż dość zabawne. Jest tu kilka podpowiedzi a w grę można zagrać na dwóch poziomach trudności.

Kolejna wielka cechą gry jest grafika! Jakość szaty graficznej w Girls With Secrets jest świetna: sceny wyglądają ponadprzeciętnie, są przejrzyste i gładkie, może ciut przestarzałe, ale żywe, jasne i kolorowe. Przedmioty łatwo wypatrzeć, nie zlewają się z tłem. Postacie są OK i pojawiają się kilka razy. W grę można zagrać w trybie pełnoekranowym lub nie. Niestety, jest tu tylko kursor systemowy, nie można wybrać zwykłego. Jeśli pobierzecie grę, nie ważne czy wersję próbną, darmową, czy tez pełną, płatną, przekonacie się, że Girls With Secrets to naprawdę wizualna bomba.

Jeśli chodzi o efekty dźwiękowe i muzykę, są przeciętne. Każdy rozdział gry ma swój temat i miłe kawałki muzyczne, jednak niestety, czasami taka pętla może pogrywać graczom na nerwach. Nie ma tu podkładów głosowych, co nie jest dobrze. Efekty dźwiękowe są nudne, jednak można je wyłączyć.

Podsumowując, Girls With Secrets jest dobrą grą z wielkim potencjałem, co w części się udało, jednak nawet to wystarczy by ofiarować nam godziny świetnej zabawy i zawieszenia z tą zatrważającą sprawą morderstwa. Możecie ją wypróbować zarówno w werji darmowej demo jak i pełnopłatnej pełnej wersji. Gra z pewnością wam się spodoba. Po prostu zagrajcie i znajdźcie mordercę Amy!