Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Ghost in the Sheet gra
3
10

Ghost in the Sheet

"Ghost in the Sheet" to pełna wyzwań gra przygodowa typu wskaż-i-kliknij. Opowiada ona historię nieszczęśnika, który ginie pod kołami autobusu, ale ku wielkiemu zaskoczeniu - jego dusza nie trafia do nieba. Przeprowadziwszy krótkie śledztwo nasz bohater odkrywa, że jakaś dziwna moc powstrzymuje jego duszę przed udaniem się w zaświaty. Powróć do świata żywych przez specjalny portal i odkryj upiorną tajemnicę w grze "Ghost in the Sheet". Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

GHOST IN THE SHEET ZRZUTY EKRANU

GHOST IN THE SHEET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Ghost in the Sheet” to gra przygodowa, która wnosi nowe elementy do tego popularnego gatunku. Nie możesz tutaj podnosić i gromadzić przedmiotów, gdyż w grze poruszasz się jako duch, który utknął pomiędzy życiem doczesnym i wiecznym i lepiej, żebyś szybko odkrył o co chodzi, zanim będziesz musiał pozostać w tym stanie na dobre... Read more

Gra została stworzona przez firmę Cardboard Box Entertainment, której udało się wprowadzić do tego gatunku wiele nowych pomysłów. Przede wszystkim - główny bohater nie posiada inwentarza. Czasami przedmioty, których musisz użyć znajdują się w tym samym miejscu, w którym musisz wykonać dane zadanie, ale nie zawsze. Czasami będziesz musiał użyć swoich paranormalnych umiejętności, aby wpłynąć na otoczenie. Od początku gry możesz używać telekinezy, a w miarę upływu czasu nabierasz nowych zdolności przesuwania przedmiotów, wywoływania wyładowań elektrycznych i wiele innych.

Gra jest niezwykle wciągająca i bardzo dobrze wykonana. Nieco problemów sprawiły nam mini gry, ale na szczęście można je bezkarnie pominąć, używając spacji. Większość dialogów, których będziesz musiał wysłuchać, jest dosyć zabawna i są one bardzo dobrze odegrane.

Ogólnie rzecz biorąc, “Ghost in the Sheet” posiada wszystkie cechy, które powinna posiadać świetna gra. Nie przegap jej!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/Vista

CPU: 1.4 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 227 MB