Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Forgotten Riddles: The Mayan Princess gra
3.0782608695652
115

Forgotten Riddles: The Mayan Princess

Równie ten Szef Archeolog , i najliczniejszy doświadczony w Mayan uprawiać , ten Embargo ma wysłał ty wobec badać ten tajemniczy darowizna od ten najwyższa oferta wiedział opłaty licencyjne Mayan rodzina. Ten opłaty licencyjne rodzina przypuszczalnie umarł w 1536, jeszcze artefakty zostawiać a propos Mayan kapitał zostały odsłaniać celownik w tył wobec 1556 dwadzieścia lata za jej przypuszczalny śmierć! Twój misja jest wobec wypłacalność ten zagadki otaczanie ten artefakty wobec odsłonić co rzeczywiście zdarzyło się do Mayan opłaty licencyjne rodzina!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FORGOTTEN RIDDLES: THE MAYAN PRINCESS

FORGOTTEN RIDDLES: THE MAYAN PRINCESS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Forgotten Riddles: The Mayan Princess” to wyprodukowana przez firmę BigFishGames gra ukrytych przedmiotów, opowiadająca historię królewskiej rodziny cywilizacji Majów. W tym klanie dzieje się coś dziwnego i do Ciebie należy zrozumienie o co chodzi... Read more

Gra polega głównie na poszukiwaniu ukrytych przedmiotów. Na dole ekranu znajdują się runy, zawierające wskazówki, które pomogą Ci odszukać właściwe obiekty. Wskazówki są w formie zagadek. Na przykład jeśli będziesz musiał znaleźć winogrono, wskazówka będzie zawierała opis owocu.

Czas na przejście poziomu jest ograniczony, więc musisz być szybki i ostrożny. Jeśli klikniesz na niewłaściwym przedmiocie, za karę ubędzie Ci nieco czasu. Zawsze lepiej użyć podpowiedzi, jeśli nie potrafisz czegoś znaleźć. W grze “The Mayan Princess” jest kilka mini-gier, jak przeciąganie płytek we właściwe miejsce, czy obracanie części łamigłówki, aby odtworzyć obrazek.

Ogólnie “Forgotten Riddles: The Mayan Princess” to bardzo przyzwoita gra ukrytych przedmiotów. Posiada wysokiej jakości grafikę i bardzo wciągającą fabułę, jednak ma także kilka wad. Przede wszystkim, gra trwa zbyt krótko. Jeśli zdecydujesz się zagrać ponownie, natkniesz się na te same łamigłówki i przedmioty. Jesteśmy jednak pewni, że gra nie rozczaruje fanów gatunku.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista Memory: MB CPU: P733