Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fix-it-up: Poznaj rodziców Kate gra
4.7666666666667
30

Fix-it-up: Poznaj rodziców Kate

Gatunek: Na czas

Witamy Cię w nieco już odległych latach 80-tych! „Fix-it-up: Poznaj rodziców Kate” jest najnowszą grą ekonomiczno- strategiczną, która zostanie wydana już w najbliższej przyszłości. Rozkręcanie biznesu opartego na gruchotach... skazane jest na przyniesienie niewyobrażalnych zysków? Tak, oczywiście jeżeli tylko pracujesz tak ciężko, jak rodzice Kate. Zanim pokaże się jakikolwiek profit, trzeba się będzie jednak porządnie narobić! Będziesz musiał kupować, polerować oraz tuningować samochody, które na pierwszy rzut oka nadają się na jedo miejsce- złomowisko! Na całe szczęście rodzice Kate potrafią tchnąć nowe życie w każdy z tych rzęchów i przeobrazić je niczym kozie ucho w jedwabną torbę! Jeżeli masz zatem ochotę wziąć udział w tak wymagającym procederze, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość! „Fix-it-up: Poznaj rodziców Kate” wychodzi już wkrótce aby nauczyć Cię co- nieco o mechanice!

FIX-IT-UP: POZNAJ RODZICÓW KATE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FIX-IT-UP: POZNAJ RODZICÓW KATE

FIX-IT-UP: POZNAJ RODZICÓW KATE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Zabieranie bohaterów gier wstecz do czasów ich dzieciństwa, lub przynajmniej okresu nastoletniego stało się ostatnio bardzo popularne, w szczególności odnośnie gier ekonomiczno- strategicznych. Dowiedzieliśmy się już o początkach Emily i Flo, więc World-Loom, producenci serii Fix-it-Up postanowili nie tracić takiej okazji i wydali “Fix-it-Up 80s: Meet Kate’s Parents”... Read more

Cała zawarta w tej części fabuła jest niezmiernie wciągająca i zawiera całą masę autentycznych elementów, znanych wczesnym latom 80-tym. Mimo tego zostaliśmy roczarowani brakiem jakiejkolwiek orginalności, odkąd sama tutejsza rozgrywka nie różni się zbytnio od poprzednich produkcji. Główne zadanie polegające na zakupie starych aut i reperowaniu ich nie zmieniło się nawet o jotę. Wszystkie budynki, tryby oraz modernizacje działają dokładnie w taki sam sposób jak we wcześniejszych seriach. Na całe szczęście “Fix-it-Up 80s: Meet Kate’s Parents” jest tak samo zajmujący, jak moglibyśmy się spodziewać od tak świeżego wydania. Miło jest nawet stwierdzić, że działa on o wiele płynniej od swoich wcześniejszych części. Całe opracowanie graficzne zostało bardzo dobrze wykonane, a same auta są niesamowicie ”żywe”. Właśnie dzięki grafice oraz mechanice całej gry, “Fix-it-Up 80s: Meet Kate’s Parents” wygląda o wiele lepiej od większości najnowszych gier ekonomiczno- strategicznych. Mimo, że wydanie to jest fascynujące samo w sobie, dodanie kilku zwrotów akcji sprawiłoby, że sama rozgrywka też stała by się o wiele bardziej rozwinięta. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. Gra ta wciąż posiada o wiele więcej cech pozytywnych niż negatywnych. Z przykrością musimy jednak stwierdzić, że tło muzyczne oraz efekty dźwiękowe są wciąż lekko nachalne.

Podsumowywując, nie mamy nic przeciwko temu wydaniu, odkąd zawiera ono w sobie wszystko, czego można by było sobie zażyczyć od dzisiejszych gier- wpadającą w oko grafikę, porywającą fabułę oraz wciągającą rozgrywkę. Jeżeli zależysz zatem do prawdziwych fanów całej serii, na pewno pokochasz i tą produkcję. Miłego grania!