Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fierce Tales: The Dog's Heart Collector's Edition gra
4.2727272727273
11

Fierce Tales: The Dog's Heart Collector's Edition

Przerażające psy zaatakowały miasto Houndspoint! Ocal miasteczko i dowiedz się kto jest za to odpowiedzialny w nowej, ciekawej i ekscytującej edycji gry HO pt. Fierce Tales: The Dog's Heart! Twój pies wabiący się Pippa został porwany przez nieznajomych, więc musisz go odnaleźć i uratować zanim będzie za późno. Powstrzymaj zło i upewnij się, że winowajca zostanie schwytany i nie sprawi już więcej kłopotów. Przemierzaj fantastyczne lokacje, rozwiązuj trudne łamigłówki i przywróć miastu jego poprzedni blask. Pobierz Fierce Tales: The Dog's Heart Collector's Edition całkowicie za darmo i spędź przyjemnie wolny czas!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

FIERCE TALES: THE DOG'S HEART COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

FIERCE TALES: THE DOG'S HEART COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Do wszystkich graczy, którzy kochają dobre gry HO i do tych, którzy lubią psy, nadchodzi nowa, ekscytująca gra HO/Puzzle/Przygoda zatytułowana Fierce Tales: The Dog’s Heart, stworzona przez znanego dewelopera Big Fish Games, który ma już na koncie wiele świetnych gier tego gatunku. W tej recenzji dowiecie się co gra ma nam do zaoferowania i czy jest tak dobra jak pozostałe tytuły tego producenta. Przygotujcie się zatem na nowa przygodę z ukrytymi obiektami i łamigłówkami!.. Read more

Podobnie jak w innych grach HO, opowieść rozpoczyna się porwaniem kogoś w tajemniczych okolicznościach przez nieznane moce. Jednak w odróżnieniu od innych gier, nie wpadniecie w monotonię, bo to nie księżniczka, dziecko czy też dziewczyna zostaje porwana, ale szczeniak! Fabuła jest tak oryginalna, że od razu wiadomo, że gra będzie niezwykła: Jesteś miłośnikiem psów mieszkającym w mieście, gdzie mieszkają inni entuzjaści zwierzaków o nazwie Houndspoint, gdzie znienacka twój ukochany szczeniak zostaje porwany. Jednakże, musisz rozpocząć własne dochodzenie, jeśli chcesz dowiedzieć się kto za tym stoi i rozwikłać wiele innych tajemniczych wydarzeń w mieście, jak stado psów atakujących mieszkańców itd.. a to wcale nie będzie łatwe zadanie! Oczywiście, wspaniała i oryginalna fabuła idzie w parze z doskonałą grą by stworzyć ostatecznie wspaniałą grę HO. Gra w Fierce Tales: The Dog’s Heart oparta jest na technice wskaż i kliknij, która wprowadza zmieniający się kursor, w zależności od wybranej przestrzeni i naturalnie większość czasu spędzimy na szukaniu ukrytych przedmiotów i szukaniu obiektów w naszej podróży. Co chwila będą pojawiać się łamigłówki, które są dość typowe: płytki do przestawienia, rozwiązywanie supłów, puzzle itp.. Łamigłówki można ominąć jeśli utkniemy lub też skorzystać z podpowiedzi w scenach HO. Są tu trzy poziomy trudności, i jako, że regulują one długość czasu przycisku podpowiedzi i ominięcia, a mapa i dziennik są z nami za każdym razem by prowadzić nas przez grę. Długość gry jest doskonała i wynosi około 5 godzin. Jest tu jednak maleńki problem z grą dotyczący odpowiedzi kursora, bo czasami nie rozpoznaje on dokładnego miejsca na które klikamy.

Inne niezwykłe cechy gry, które z pewnością się wam spodobają jeśli pobierzecie darmową wersję lub też zdecydujecie się na zakup pełnej wersji to grafika i muzyka. Wielkość szaty graficznej odzwierciedla doskonałe tło, które jest żywe i przejrzyste, zawsze skąpane w różnorodności tonacji niebieskiego i brązów, co dokłada się do piękna zachodów i wschodów słońca w grze. Ludzkie postacie są tu czymś w rodzaju gorzkiej czekolady jako, że są nie bardzo realistyczne i czasami nie pasują do scen, ale przynajmniej modele zwierząt są świetnie i wiarygodne. Gra pełna jest gładkich i dobrej jakości animacji a niezwykłe sceny przerywnikowe sprawiają, że lepiej rozumiemy fabułę.

Muzyka w grze nie jest tak doskonała, ale nie można powiedzieć o niej nic złego. Efekty dźwiękowe nie są denerwujące a muzyka tła jest względnie dobra. Jeśli nam zaufacie, pobierzecie i zagracie w tą grę wydaje nam się, że muzyka ta może was przyjemnie rozczarować, bo czasami łapie za serce.

Podsumowując, ta gra HO/Przygoda/Puzzle, Fierce Tales: The Dog’s Heart jest doskonała dla wielbicieli psów. Jest to bardzo przyjemna gra HO, która zapowiada się wyśmienicie i oferuje wiele dobrej jakość scen HO i łamigłówek. Pomimo paru niedociągnięć, grafika jest dobra, muzyka też jest OK a gra podaruje wam wiele godzin wyśmienitej zabawy, nie ważne czy pobierzecie wersje darmową czy pełna wersję. Tak czy siak, jest to z pewnością jedna z tych gier od Big Fish Games, w którą warto zagrać!