Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Elven Mists 2 gra
3.7857142857143
28

Elven Mists 2

Elfy to bardzo spokojne istoty. Zawsze próbują utrzymać równowagę między swoją rasą i przyrodą i trzeba przyznać, że zazwyczaj im się to udaje! Jednak czasami złe moce próbują zachwiać tą wątłą równowagę i tak właśnie stało się w grze "Elven Mists 2". Grasz jako młody elf i za zadanie masz obronić swoją krainę przed inwazją i rozwiać mroki nad Twoim zaklętym światem! Rozwiąż wszystkie łamigłówki i zostań największym Elfowym Bohaterem wszechczasów!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ELVEN MISTS 2

ELVEN MISTS 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “Elven Mists 2” to sequel wydany przez firmę Intenium i stworzony przez BigFishGames... Read more

W grze Twoim zadaniem jest przebudzenie elfów, poprzez układanie tetriso-podobnych figur na planszy w taki sposób, aby utworzyły one kolorowe ścieżki prowadzące do płatków, gdzie leżą uśpione elfy.

Fabuła gry jest przedstawiona w postaci książki, gdzie każdy poziom to kolejna strona. Jednak mieliśmy poczucie, że fabuła została stworzona niepotrzebnie, gdyż gra obeszła by się bez tego.

Grafika jest kolorowa i żywa, a tła doprawdy piękne. Muzyka jest także raczej przyjemna, poza tym gra posiada melodię przewodnią.

Zasady gry są proste, a sposób w jaki radzimy sobie z łamigłówką zabawny. Możliwa jest gra w dwóch trybach - Story i Time - na 120 przyjemnych poziomach. Mimo to, brakuje instrukcji objaśniającej nasze zadanie i chociaż gra posiada sesję treningową, to brak jest opcji Pomocy. Chociaż zasady gry są raczej łatwe, to jednak lepiej byłoby, gdyby gra oferowała obszerniejszy instruktaż. Także w samym środku gry zostajesz wrzucony w koniczynową mini-grę na czas i musisz sobie radzić zupełnie sam. Ogólnie rzecz biorąc, “The Elven Mists 2” jest lepsza od swojej poprzedniczki, jednak mimo to poziomy zdają się dosyć powtarzalne.