Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Egypt: Secret of five Gods gra
3.1666666666667
60

Egypt: Secret of five Gods

Nowa, fantastyczna gra strategiczna pt. Egypt: Secret of five Gods daje ci wyjątkową możliwość by przywrócić jedną z najstarszych cywilizacji – Egipt! Dołącz do głównego bohatera Hatshepsuta i pomóż mu odbudować słynne pomniki i odprawić dwóch ciemnych bogów – Anubusa i Setha. Niech Egipt wygląda tak jak przez wybuchem ogromnej burzy pisakowej, buduj nowe farmy i wykarm całą populację. Pobierz całkowicie za darmo Egypt: Secret of five Gods już teraz i zostań bohaterem!

EGYPT: SECRET OF FIVE GODS ZRZUTY EKRANU

EGYPT: SECRET OF FIVE GODS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Egypt: Secret of five Gods jest jedna z najnowszych gier na czas od Burut Creative Team, która daje ci możliwość odbudowy wspaniałości Egiptu po tym jak zostaje on zniszczony przez potężna burzę piaskową... Read more

Na początek, Egypt: Secret of five Gods nie wszystkim przypadnie do gustu jako, że gra jest raczej specyficzna, jednak jest w niej coś co wydaje nam się wciągające. Gdy mamy włączony tutorial gra jest dość jasna; zdobywamy żywność i inne rzeczy do budowania, co procentuje w kolejnych poziomach, zatrudnianie nowych pracowników, zdobywanie większej ilość złota itp.. To typowe dla większość strategicznych gier na czas; dość podstawowe jednak ta gra jest zdecydowanie zabawniejsza.

W Egypt: Secret of five Gods trzeba ruszyć głowa już na drugim poziomie jeśli chcemy zyskać. Jest tu wiele bonusów takich jak szybsze poruszanie się czy zdobywanie większej ilości zasobów, co pozwala na zyskanie dodatkowego czasu czy tez dodatkowych punktów. Choć jest tu zegar, można kontynuować grę nawet po tym jak upłynie wyznaczony czas. Co więcej, doświadczeni gracze mogą powtarzać poziomy by zasłużyć na złote odznaki.

Wykonanie plastyczne nie prezentuje się nadzwyczajnie, zwykłe i podobne do większości gier budowlanych. Mali ludzie i ich animacje są urocze, oczywiście nie można porównywać do Royal Envoy jednak jest nieźle. Podkład muzyczny doskonale jest dopasowany do tematu egipskiego choć czasami jest zbyt nachalny.

Jedynym minusem w Egypt: Secret of five Gods jest interfejs. Marnie, marnie! Trzeba robić chaotyczne kliknięcia chcąc udać się na farmę lub zbierać żywność. Te ciągłe klikanie może być frustrujące dla niektórych graczy, jednakże wysoki poziom wyzwań zapewne zrównoważy braki. Powodzenia!