Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Eden's Quest: The Hunt for Akua gra
4.4615384615385
13

Eden's Quest: The Hunt for Akua

Czy chcesz podróżować po świecie i przeżywać nowe, ekscytujące przygody? Zagraj w nową, ciekawą grę Eden's Quest: The Hunt for Akua! Wciel się w rolę słynnej archeolog, Eden Hunt i spróbuj znaleźć starożytny skarb Akua! Otrzymasz ogromną sumę pieniędzy i będziesz mógł sfinansować przygody Eden. Grę typu ukryte obiekty Eden's Quest: The Hunt for Akua! możesz pobrać bezpłatnie. Baw się dobrze podczas interesującej podróży w poszukiwaniu starożytnego skarbu! Miłej zabawy!

EDEN'S QUEST: THE HUNT FOR AKUA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Trudno jest scharakteryzować nową grę Eden’s Quest: the Hunt for Akua od IGS, ponieważ nie jest ona tak naprawdę grą przygodową, ani też grą typu ukryte obiekty. Może możnaby określić ją mianem łamigówki? W każdym bądź razie, Ty podróżujesz po świecie w poszukiwaniu wspaniałego skarbu. Fabuła koncentruje się na znakomitej pani archeolog, Eden, która staje się właścicielką unikalnych wskazówek, prowadzących ją do starożytnego skarbu Akua.                                    Eden’s Quest: the Hunt for Akua to głównie kolekcja niesamowitych zagadek różnego typu, w przeważającej mierze łamigłówek. Podczas poznawania lokacji wielu wskazówek, musisz rozwiązywać mini gry, które znacznie różnią się stylem, złożonością, i poziomem trudności. Jeśli więc jesteś w nastroju na ambitne łamigłówki lub mini gry, gra z pewnością Cię zachwyci.                                                                  .. Read more

Pomimo tego, że gra Eden’s Quest: the Hunt for Akua jest godna uwagi ze względu na fantastyczne zagadki, jest w niej zbyt dużo dialogów. Klikamy w nie tak szybko jak potrafimy, żeby dostać się do kolejnego zbioru zagadek. A to pech, w grze można klikać w dialogi, więc nie spędzimy przy niej wieczności. Naszym skromnym zdaniem, gra jest zdecydowanie przeładowana informacjami i instrukcjami, co sprawia, że rozgrywka gry jest nudna, a czasem nawet frustrująca.                                        Byliśmy szczerze zaskoczeni obrotem niektórych spraw w grze, ale potem zdaliśmy sobie sprawę, że pojawiły się one, ponieważ bohaterowie są prawie nijacy. Są sztywni i pozbawieni podstawowych manier ludzkich. Jednakże, niezła porcja logicznych zagadek może Cię obudzić i zabić jakiś nudny wieczór.