Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Dreamscapes: The Sandman Collector's Edition gra
3.7857142857143
14

Dreamscapes: The Sandman Collector's Edition

Jak daleko posunąłbyś się by ocalić dziewczynę przed jej koszmarami i by przywrócić ją do normalności? Dowiedz się tego w nowej, ekscytującej grze HO Dreamscapes: The Sandman! Zanurz się w strumień świadomości Laury i pomóż jej wyjść ze śpiączki. Poza tym będziesz musiał walczyć z Piaskowym Dziadkiem i pokonać go, poznać szalonego profesora i więcej. Ciesz się wyprawą, rozwiąż łamigłówki i graj w wyzywające mini-gry. Poczekaj na ukazanie się tej niezwykłej gry, co nastąpi już niebawem!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DREAMSCAPES: THE SANDMAN COLLECTOR'S EDITION

DREAMSCAPES: THE SANDMAN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Sny zawsze były czymś w rodzaju sanktuarium, miejscem, w które można się udać gdy jesteśmy smutni. Sny mają także mistyczne i magiczne właściwości, które bardzo często są tematem gier, książek i filmów. Jednakże, co by się stało gdyby sny stały się nieprzyjazne, wrogie? Gdyby czaiły się w nich złe moce? Całkiem nowa gra od Playrix Entertainment stworzyła coś właśnie w tym klimacie. Ta nowa gra nosi tytuł  Dreamscapes: The Sandman. Jedno jest pewne; mnóstwo dobrej zabawy i adrenalina, kilka przerażających momentów i wiele problemów do rozwiązania! Jeśli chcecie spróbować tej gry, możecie ją pobrać i zagrać w wersji demo. Jednakże polecamy dobrnąć do końca naszej recenzji a być może przekonamy was, że warto zakupić jej nielimitowana, pełną wersję!.. Read more

Po pierwsze, warto wspomnieć ważnośc fabuły w grze Dreamscapes: The Sandman. Jest ona niewiarygodnie oryginalna i ujmująca, co nie pozwoli nam oderwać się sprzed monitora przez długi czas. Jesteśmy świadkiem przerażającej sceny, w której Laure, młoda dziewczyna mdleje i zapada w śpiączkę. Dzieje się to przez koszmary, które dręczyły ją przez całe życie, a które wypełniało samo zło. To zło teraz się wydostało i uwięziło dziewczynę wewnątrz jej snów. Z pomocą naukowca i nasza jako pomocnika, być może dla Laure jest nadzieja. Jednakże, trzeba będzie zagłębić się w jej umysł i sny by ją ocalić. Dacie radę?

Jeśli fabuła was zaintrygowała, gra z pewnością wam się spodoba.  Dreamscapes: The Sandman jest niezwykłą mieszanką gatunków HO, przygody i puzzle. Aczkolwiek ta niezwykła mikstura ma pewną wadę: jest za prosta. Może to być spowodowane faktem, że nie ma tu standardowych scen HO, co zwalnia postęp gry, ale łamigłówki są zdecydowanie za łatwe. Większość z nich polega na obracaniu różnych kawałków obrazów, co ma znaczenie dla miejsc, w których znajduje się Laura. I choć jest to ciekawe na początku, później może stać się nudne. Mini-gry, są za to zdumiewające: jest kilka gier w które trzeba złamać kody numeryczne by uaktywnić nasz umysł i jest tu pewny hołd złożony grą Super Mario Bros. Trzeba przyznać, ze jest to ciekawa kombinacja. Są pewne osiągnięcia i rzeczy do zebrania w grze, co może podnieść poziom wyzwań. Oczywiście, będziemy mieć inwentarz, parę podpowiedzi do pomocy na wypadek gdy zdarzy się nam utknąć. Jeśli chodzi o dostosowanie opcji, można wybrać kursor, dopasować dźwięki itp..

Całość zaczyna lśnić gdy dołoży się aspekt graficzny i dźwięki. Po pierwsze, to jedna z najstraszniejszych gier w jaką zapewne przyjdzie wam zagrać, mroczne, straszne sceny, mnóstwo klaunów, lalek i potworów w świecie snu. Wszystkie postacie zrobione są w 3D, podczas gdy tła są dwuwymiarowe. I nawet jeśli gra z początku przepełniona jest tymi strasznymi obrazami, tło zmienia się gdy rozwiążemy sprawę zmieniając się w sen! Jeśli chodzi o muzykę, jest świetna!

Podsumowując,  Dreamscapes: The Sandman jest niesamowitą grą HO z odjazdowymi cechami audio – wizualnymi, intrygującą i ujmującą fabuła i zabawną grą! Z pewnością się wam spodoba!