Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Drawn: The Painted Tower gra
4.1192660550459
109

Drawn: The Painted Tower

Witamy w grze przygodowej "Drawn: The Painted Tower", stworzonej przez Big Fish Games Studios. Pokonaj kręte labirynty wieży, aby ocalić swoją ukochaną, Księżniczkę Iris. Każde piętro zostało zaklęte przez podłego maga, więc będziesz musiał rozwiązać zawiłe łamigłówki, aby usunąć zaklęcia. Odkryj wszystkie tajemnice w przygodówce "Drawn: The Painted Tower" i uwolnij Iris z rąk złego czarownika! Nie zwlekaj, gdyż nie masz zbyt wiele czasu!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Drawn: The Painted Tower. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DRAWN: THE PAINTED TOWER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy jesteś gotów wkroczyć w świat tajemnic i zagadek? W takim bądź razie pozwól, że przedstawimy Ci nową grę przygodową “Drawn: The Painted Tower” firmy BigFish. Podobnie jak ostatnio wydana “Princess Isabella: A Witch’s Curse”, gra ta oczaruje Cię swoją pełną życia grafiką i fascynującą muzyką. Od pierwszej minuty zobaczysz, jak świat gry ożywa na Twoim ekranie i rozpoczniesz swoją ekscytującą przygodę... Read more

Legenda głosi, że na królestwo padł cień, ale pewna dziewczyna zdoła przywrócić mu światło. Biedne dziecko zostało uwięzione na szczycie wieży i Twoim celem jest je uwolnić. Zanim tego dokonasz, będziesz musiał uporać się z licznymi mini grami, niesamowitymi łamigłówkami i zbieraniem rozmaitych przedmiotów. Często natkniesz się na fragmenty, takie jak części tkaniny, kawałki szkła itd., które będziesz musiał umieścić w swoim inwentarzu i wykorzystać. Dostępny jest system podpowiedzi i po każdym użyciu ładuje się przez kilka minut, więc jeśli utkniesz - kliknij na nim i zobacz, czy uda mu się skierować Cię na właściwe tory.

Nie ma co ukrywać, że gra sama w sobie nie jest odkrywcza, ale bardzo podobała nam się jakość grafiki pełnej żywych kolorów. Zadania i łamigłówki także możemy ocenić wysoko, choć większość z nich nie jest w żaden sposób oryginalna. Jeśli będziesz miał dość tej czy innej łamigłówki, zawsze możesz ją pominąć, używając przycisku, który pojawia się po kilku sekundach.

Niemniej jednak, niesamowita grafika, cudowna muzyka, płynna gra i wciągająca fabuła czynią “Drawn: The Painted Tower” niezapomnianą. Z pewnością gra ta znajdzie swoich fanów wśród miłośników niespodziewanych zwrotów akcji. Jeśli więc pragniesz odwiedzić bajkową krainę i pogłowić się nad wymagającymi sprytu zagadkami, ta gra jest w sam raz dla Ciebie. Dobrej zabawy!