Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Władca smoków 2 gra
4.0178571428571
56

Władca smoków 2

Gatunek: Na czas

Pokonaj wredną wiedźmę w nowej, wciągającej I niezwykłej grze na czas pt. Władca smoków 2! Jak mówi legenda, ta okrutna kobieta użyła czarnej magii I zmieniła księcia w złotą rybkę. Pomóż księżniczce odnaleźć ukochanego I ocalić go niezależnie od wszystkiego! Korzystaj z pomocy magicznych stworzeń, badaj teren I karmij różne gatunki smoków. Baw się dobrze z drugą częścią twojej ulubionej gry! Pobierz Władca smoków 2 całkowicie za darmo już teraz I pokaż co potrafisz! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY WŁADCA SMOKÓW 2

WŁADCA SMOKÓW 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ci, którym podobała się Magic Farm zdecydowanie powinni wypróbować grą od Big Fish Games zatytułowana Dragon Keeper 2! Dlaczego? No cóż, to ten sam typ gry z być może lepszym wykonaniem I bardziej ciekawą fabułą... Read more

Dragon Keeper 2, druga częśc w tej serii gier na czas, stała się bardziej intrygująca I czystsza. W pierszej części braj jest informacji, tu zaś jest tutorial I więcej wyjaśnień w trakcie gry. Jak żadna gra z tego gatunku, Dragon Keeper 2 oferuje kilka trybów: przygodowy, nieśmiertelny I nieskończony. Zatem graczo o różnych umiejętnościach I zdolnościach moga spokojnie zagrać. Z niesamowicie nowymi osiągnięciami I przygodami, Dragon Keeper 2 oferuj doskonałą wartośc w trakcie ponownej gry, dla gry by zdobyc jak najwięcej złota lub spokojnej, relaksującej wyprawy z mnóstwem zabawy.

Jeśli chodzi o grafikę, jest świetna I przyjemna. Dziś mamy do czynienia z niewieloma tytułami o tak gładziutkich ilustracjach. Dźwięki I muzyka nie przeszkadza na tyle, ze nie ma potrzeby wyłączać ją na początku. Sama gra jest niezwykle przyzwoita. Pomimo całej klikaniny, wmieszane jest tu wiele strategii np. Co kupić, jak dużo wydać I jakie klejnoty wymienić. Trzeba zatem być dość dokładnym wydając zadania bohaterom.

Na koniec, Dragon Keeper 2 jest dobrą I wciągającą grą na czas, wymagającej sprytnej decyzji by zdobyć złoto. Pomimo bajkowej scenerii, gra jest wystarczająco wyzywająca by zadziwić nie jeden raz. Powodzenia!